حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۷

برپایی نمایشگاه علوم قرآن در اراک - نمایش محتوای رمضان

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

برپایی نمایشگاه علوم قرآن در اراک

برپایی نمایشگاه علوم قرآن در اراک

برپایی نمایشگاه علوم قرآن در اراک

گروه فعالیت‌های قرآنی - معاون قرآن‌و‌عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت:نمایشگاه علوم قرآنی با ۲۷۰ عنوان در قالب ۵ هزار کتاب در مسجد سید‌های اراک افتتاح شد.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، نمایشگاه علوم قرآنی از پنجشنبه، ۱۷ خردادماه مقارن با بیست و دوم ماه مبارک رمضان در مسجد سیدهای اراک افتتاح شد.علیرضا حاج‌علی‌بیگی، معاون قرآن‌و‌عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، گفت: امسال نیز مانند سال‌های قبل نمایشگاه قرآن در شهرهای مختلف استان از جمله خنداب، فراهان، ساوه، آشتیان و همچنین اراک در ماه مبارک رمضان برگزار شد.


وی با اشاره به اینکه اراک آخرین شهرستان برپاکننده نمایشگاه علوم قرآنی است، اظهار کرد: امسال علاوه بر گردآوری قرآن، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و ادعیه، تمرکز روی مضامین قرآنی شده است، این نمایشگاه در برگیرنده تفاسیر، مفاهیم کتب مربوط به قرائت، داستان‌های قرآنی ویژه کودکان و کتبی که با مضامین و استفاده از آیات الهی نوشته شده است.
حاج‌علی‌بیگی اضافه کرد: نمایشگاه علوم قرآنی از پنجشنبه، ۱۷ خردادماه مقارن با بیست و دوم ماه مبارک رمضان با ۲۷۰ عنوان در قالب ۵ هزار کتاب در مسجد سیدهای اراک افتتاح شده است، علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۶ از نمایشگاه بازدید کنند. همچنین برپایی غرفه هنری از دیگر برنامه‌های حاشیه نمایشگاه است.
وی ادامه داد: کتاب‌های عرضه شده در نمایشگاه علوم قرآنی دارای حداقل ۴۰ درصد تخفیف است که عموم شهروندان تا پایان ماه مبارک رمضان فرصت بازدید دارند.
انتهای پیام

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.