جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

برنامه گلبانگ صبح - نمایش محتوای صدا

 

 

برنامه گلبانگ صبح

Loading the player...

«گلبانگ صبح» برنامه اجتماعی رادیو مرکزی است که هر روز صبح بجز جمعه ها با پخش زنده 90 دقیقه ای در فضایی شاد و مفرح بین ساعت 6:30 تا 8 صبح پخش می شود

برنامه صبحگاهی «گلبانگ صبح» با تاکید بر پاسخگویی مسئولان، در راستای تقویت امیدبخشی، ارتقای آگاهی و تعمیق باورهای عمومی و ایجاد شور و نشاط صبحگاهی و با حال و هوای صبحگاهی همراه با بخش های متنوع که هر روز با یک موضع خاص و متناسب با مناسبتهای روز یا هفته بیان می شود، در تلاش است صبحگاه خوبی را در فضایی مفرح در ساعات اولیه صبح برای شنوندگان رادیو محلی استان ایجاد کند.

راديو آفتاب شش روز در هفته در برنامه "گلبانگ صبح" برنامه هاي شنيدني همراه با شادي و نشاط براي مخاطبان خود تدارك ديده است. يكي از آيتم‌هاي اين برنامه بخش تلنگر، آیتم طنز برنامه است که در روز های های فرد به نقد مشکلات و مسایل شهری می پردازد. بخش پیشخوان که به تیتر اول روزنامه های کشور می پردازد. همچنین بخش ارتباط تلفنی با مدیران کل، نمایندگان، فرمانداران، استاندار با عنوان شما کجایید، گزارش های موضوعی شاد و مفرح در فضاهای ورزشی و پارک ها، آهنگ تندرستی که روزهای زوج پخش می شود، پیامهای ساعت 7:30 بارویکرد اطلاع رسانی و اعلام جدول پخش برنامه های صبح رادیو، پیام های ورزشی استان، هواشناسی استان، پخش موسیقی بی کلام و با کلام و تلفن ها و پیام های مردمی از دیگر بخش های این برنامه می باشد.

این برنامه با همکاری صدابردارن پخش صدای آفتاب همه روزه بجز جمعه ها از ساعت 6:30 به مدت 90 دقیقه تهیه و تقدیم شنوندگان رادیو آفتاب می شود.

سیاسی اجتماعی اقتصادی

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگان: معصومه فراهانی، رمضان یاحقی و علیرضا اهوازی

گویندگان: حمید یعقوبی و علیرضا رافعی- فرشاد شکیبا مهر

نویسنده: فائزه امینی

گزارشگر: امید کریمی