جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

برنامه کانون مهر - نمایش محتوای صدا

 

 

برنامه کانون مهر

Loading the player...

این برنامه در قالب ترکیبی نمایشی و پخش زنده به تعداد 6 برنامه در هفته هر روز بجز روزهای تعطیل ساعت 9:00 بمدت 50 دقیقه با موضوعات اجتماعی برای مخاطب خانواده و زن با اهداف ارشادی تربیتی مهمان کانون گرم خانواده های استان مرکزی می باشد.

رویکرد برنامه کانون مهر ترویج اخلاق اسلامی و علایق دینی و معنوی در خانواده، حفظ آرامش شادی و رضایت در خانواده، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و خانوادگی، تقویت ارزشهای انسانی اسلامی در خانواده و جامعه  است که هر روز با یک بحث کارشناسی با موضوعات روانشناسی کودک، خانواده، پزشکی، تربیتی، کودکان، ازدواج و طلاق، مشاوره مدرسه و ... برای مخاطبان رادیو آفتاب تهیه و پخش می شود و می کوشد با بخش های متنوع آیتم نمایشی، معرفی کتاب،ترانه، گزارش، موسیقی و ... علاوه بر ارائه موضوعات مرتبط با خانه و خانواده و طرح راهکارهای مناسب برای حفظ خانواده ها، فرصت مناسبی را برای ارائه اطلاعات و دانش مرتبط با هر خانواده فراهم آورد.

یادآور می شود، برنامه کانون مهر که حاصل تلاش تنی چند از برنامه سازان رادیو آفتاب است در روز های پنجشنبه ها به مدت یک ساعت و نیم بدون مباحث کارشناسی همراه با بخش های تغذیه، دکوراسیون، گل و گیاهان، خانه داری، ارتباط تلفنی، گزارش از روستا، آیتم نمایشی و آیتم بچه های آفتاب تقدیم شنوندگان رادی آفتاب می شود

 

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگان: سپیده نوری و معصومه فراهانی

گویندگان: روشنک رودیان – گلبرگ طهوری

نویسنده: فائزه امینی – نگین عباسیان

دستیار تهیه: رقیه سلیمانی

ساخت آیتم های نمایشی: مینا غفار پور

گزارشگران: سمیه مردانی، اعظم بهمنی، امید کریمیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه خوبی دارین از آقای دکتر الحسینی به خاطر... مهرانگیز ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۴:۰۵

مهرانگیز
برنامه خوبی دارین از آقای دکتر الحسینی به خاطر بحث های کاربردی شان ممنونیم دوست دارم بیشتر از مباحث ایشان استفاده کنم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۴:۰۵