برنامه کانون مهر

 

شبکه رادیویی آفتاب به منظور افزایش آگاهی مخاطبان در حوزه های خانواده شنبه تا چهارشنبه هر هفته برنامه ای با عنوان کانون مهر را با مخاطب زن و خانواده بصورت زنده تقدیم شنوندگان می کند.

این برنامه در راستای ترویج اخلاق اسلامی و علایق دینی و معنوی در خانواده، حفظ آرامش شادی و رضایت در خانواده، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و خانوادگی، تقویت ارزشهای انسانی اسلامی در خانواده و جامعه و ... در زمینه های پزشکی، تربیتی، کودکان، ازدواج و ... هر روز با یک موضوع و یک کارشناس برای مخاطبان شبکه آفتاب استان مرکزی تهیه و پخش می شود و در مناسبتها به موضوعات ویژه می پردازد.

برنامه کانون مهر که ساختاری خانواده محور دارد، با هدف تقویت و تحکیم بنیان خانواده در قالب ترکیبی ساده در روزهای شبنه تا چهارشنبه با موضوعات ازدواج، تربیت کودک و نوجوان، روانشناسی، پزشکی و آسیب های اجتماعی و ترکیبی نمایشی ویژه روزهای پنجشنبه هر هفته به بیان موضوعات مختلف از نگاه (پدر، مادر، کودک، نوجوان خانواده و همچنین سالمندان) می پردازد و می کوشد با آیتم های متنوع و شنیدنی برای مخاطب، علاوه بر ارائه موضوعات مرتبط با خانه و خانواده و طرح راهکارهای مناسب برای حفظ خانواده ها، فرصت مناسبی را برای ارائه اطلاعات و دانش مرتبط با هر خانواده فراهم آورد.

از آیتم های این برنامه میتوان به گزارش های موضوعی دادگاه خانواده و آموزنده با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، خبرهای پزشکی و بهداشتی، پیامک، تلفن، کارشناس ، گزارش مردمی و ... اشاره کرد.

برنامه کانون مهر به تهیه کنندگی سپیده نوری و اجرای روشنک رودیان و گلبرگ طهوری هر روز بجز جمعه ها از ساعت 9:10 بمدت 50 دقیقه مهمان کانون گرم خانواده های استان مرکزی می باشد

 

Loading the player...
عوامل تولید:

 

 تهیه کنند: سپیده نوری

اجرا:  روشنک رودیان و گلبرگ طهوری

تاریخ تولید: 1393