سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | پنج‌شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱

برنامه چهار فصل - نمایش محتوای صدا

 

 

برنامه چهار فصل

تهیه کننده: میثم نبی

صدابردار: جواد نیکدل

گوینده: محمد ملکی

نویسنده وپژوهشگر: ربابه میرزایی،

 

«چهارفصل» عنوان برنامه ای است زنده و رادیویی، که موضوع آن پخش ترانه های درخواستی مخاطبان و هدف و محوریت آن، ایجاد روحیه نشاط و سرگرمی در اوقات نیمروزی است، این برنامه هر هفته از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 15 لغایت 16 و بمدت 60 دقیقه، تقدیم شنوندگان ارجمند صدای شبکه آفتاب می شود.

برنامه «چهار فصل» که در حوزه موسیقی تهیه و پخش می شود، موسیقی های درخواستی مخاطبان را که نام آهنگ ها، سرود و ترانه ها بصورت پیامک و تلفنی به برنامه می رسد، هر روز ساعت 15 در شبکه رادیویی آفتاب تقدیم شنوندگان می‌شود.

این برنامه برای مخاطبان دوستدار و علاقمند‌ به موسیقی های اصیل و پاپ ایرانی با حال و هوای بهاری هر روز از ساعت 15 به مدت 60 دقیقه لحظات شاد و مفرحی را برای شنوندگان رادیو آفتاب فراهم می کند

آرامش بخشی و اطلاع رسانی فرهنگی و شادی آفرینی در میان شنوندگان از جمله اهداف اصلی برنامه موسیقی محور «چهار فصل» است که  سعی خواهد کرد با نگاهی تحلیلی موسیقی ها و آهنگهای درخواستی مخاطبان را معرفی و پخش کند

برنامه زنده و رادیویی «چهارفصل» که موضوع آن پخش ترانه های درخواستی مخاطبان و هدف و محوریت آن، ایجاد روحیه نشاط و سرگرمی در اوقات نیمروزی است. به تهیه کنندگی میثم نبی همراه با آیتم هایی همچون: آرم، گفتار رادیویی، سرود وترانه، ارتباط با مخاطبان و پخش نکته های انگیزش بخش و... هر هفته از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 15 لغایت 16 و بمدت 60 دقیقه، تقدیم شنوندگان ارجمند رادیو آفتاب می شود.

شایان ذکر است در برنامه چهارفصل نام آهنگ ها و سرودهای درخواستی بصورت پیامک و تلفن با اعلام شماره ه پیامک 30000861 و شماره تلفن 34132112 به برنامه می رسد و بنا به درخواست شنوندگان موسیقی های مورد علاقه آنها انتخاب و پخش میشود.

 

 

سال تولید: 1401