رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

برنامه "چهار سوق همدلی" - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه "چهار سوق همدلی"
 

سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی در بهار 93 با برنامه ای خانواده محور با عنوان "چهار سوق همدلی" هر شب به مدت یک ساعت مهمان شب های بهاری مردم استان مرکزی می باشد

"چهار سوق همدلی" یک برنامه اجتماعی و گفتگو محور است که با حضور همسایگان، کارآفرینان نمونه، صنعت گران نمونه و ... شکل می گیرد و به دنبال فراهم کردن فضای تعامل و همدلی سازنده است تا فعالان حوزه صنعت، کارآفرینان و ... با ایده‌ها و تجربیات یکدیگر آشنا شوند و از آن‌ها بهره بگیرند.

این برنامه با رویکردی جدید به بحث سنت ها و مشاغل با ویژگی های خاص در استان میپردازد و هر شب میزبان مردم خوب استان مرکزی می باشد که با گپ و گفت صمیمی مجری با آنها در تلاش است ضمن معرفی و آشنایی بینندگان با مشاغل مختلف و معرفی محله ها، همدلی و ارتباط صمیمی همسابه ها را نیز به تصویر کشیده شود

برنامه "چهار سوق همدلی" از آیتم های جذابی تشکیل شده که آیتم گزارش مردمی، گزارش پشت صحنه برنامه قبل، مسابقه حضوری، موسیقی تصویر، چه خبر از کجا، حافظ خوانی، آیتم بهاریه و ... از آن جمله اند.

در آیتم چه خبر از کجا اخبار روستاها و شهرهای استان منعکس می شود. مسابقه حضوری در استودیو با شرکت مهمانان برنامه و مسابقه ضبطی در روستا شکل می گیرد. در آیتم دیگری محصولات روستا و بازیهای بومی محلی روستا معرفی می شود. آیتم بهاریه به انعکاس فعالیت کار و تلاش مردم در طبیعت میپردازد. در آیتم دیگری یک تابلو در نقطه ای از شهر قرار داده می شود که روی آن جمله ای ناقص نوشته شده و رهگذران جمله را کامل می کنند.

یکی دیگر از آیتم های تاثیرگذار این برنامه نقد موضوعات اجتماعی مانند بوق زدن نابجا، ایجاد سروصدا در مکان های عمومی، عدم رعایت اصول اخلاقی قوانین راهنمایی و رانندگی و ایجاد مزاحمت و آزار و اذیت برای دیگران، بد زبانی و .... می باشد که هر شب با نگاهی اخلاقی و نه صرفا قانونی به موضوع مورد نظر پرداخته می شود.

برنامه "چهار سوق همدلي" به تهيه كنندگي مژگان بیات و کارگردانی مظفر حسین خانی، اجرای فاطمه بیاتی و حوریه کاوه، تصویربرداری حمید کاظمی، مهدی غضنفری و مهدی مرجانی، گزارش های حمید محبی و نویسندگی فائزه امینی و رویا بیات از شبنه تا چهارشنبه تقدیم مخاطبان سیمای استان مرکزی می شود

گفتنی است وحید فراهانی، احمد قطریفی، مسعوده محمدی، زهرا محمدی، علی زندوکیلی و مهدی اسکندری به ترتیب بعنوان دستیار تهیه، دستیار تصویر، تدوینگر، صدابردار، منشی صحنه و خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه همکاری می کنند. 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __