سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

برنامه همگام با ورزش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه همگام با ورزش

تهیه کننده: علی حاجی آبادی

مجری: علی حاجی آبادی

تصویربرداران: میثم صفدری - فتاحی نسب

دستیار تهیه: رضا سبحانی فر

صدابردار: رضا سبحانی فر

کارگردان: حمید حمداوی

«همگام با ورزش» برنامه ی تلویزیونی گروه ورزش و سرگرمی سیمای شبکه آفتاب است که جمعه ها ساعت ۲۱:۰۰ به مدت یک ساعت بصورت زنده از این شبکه پخش می شود.

فعالیت بیش از پنجاه هیات ورزشی در استان و همچنین ظرفیت بالای نیروی جوان استان، نیازمند حضور رسانه برای پوشش رقابتها و امیدبخشی در جامعه است. بر این اساس برنامه همگام با ورزش با تکیه بر بر سه محور ورزش همگانی، ورزش حرفه ای ، فدراسیون های ورزشی و تاکید بر ابزار بودن ورزش بجای هدف بودن آن، ترویج تقدم روحیه پهلوانی بر قهرمانی و ... در جهت رفع نقایص و مشکلات پس از انعکاس نقاط ضعف در سیمای شبکه آفتاب تهیه و پخش می شود.

زمینه سازی برای گسترش فرهنگ ورزش قهرمانی، معرفی ورزشهای مناسب برای اقشار مختلف، زمینه سازی گسترش امکانات و فضاهای سالم ورزشی، تجلیل از اسوه ها و پهلوانان برخوردار از اخلاق انسانی، ترویج روحیه تعاون و دوستی در ورزش و... از اهداف تولید این برنامه در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی مخاطبان می باشد.

برنامه «همگام با ورزش» تنها برنامه ورزشی تحلیلی سیمای شبکه آفتاب است که با موضوع ورزش و تفریحات سالم تهیه شده و همه ورزشها را تحت پوشش قرار می دهد، بر آنست گام به گام با ورزش و ورزشکاران استان دغدغه جامعه ورزش را انعکاس دهد و عملکرد هیأت های مختلف ورزشی را مورد نقد و بررسی قرار دهد.

ورزش همگانی، گزارش، پخش حاشیه های ورزشی در قالب آیتم دوربین خبرساز، گزارش مسابقات ورزشی، مسابقه پیامکی، تلفن و پیامک، ورزش بانوان، معرفی قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان موفق، باشگاه های ورزشی و چهره های موفق ورزشی استان از جمله بخش های مختلف برنامه همگام با ورزش است که جمعه شب ها ساعت ۲۱:۰۰ به مدت ۶۰ دقیقه لحظات شاد و مفرحی را برای بینندگان دوستاران ورزش شبکه آفتاب فراهم می کند

 

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __