جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

برنامه های سومین روز از هفته فرهنگی محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های سومین روز از هفته فرهنگی محلات

برنامه های سومین روز از هفته فرهنگی محلات

برنامه های سومین روز از هفته فرهنگی محلات


در سومین روز از هفته فرهنگی محلات چند برنامه فرهنگی،هنری اجتماعی، برگزارشد.

همایش زکات اولین برنامه سومین روز از هفته فرهنگی محلات بود که امام جمعه محلات دراین همایش با اشاره به آثار وبرکات وجایگاه زکات دردین مبین اسلام ،ادای این فریضه الهی را از نعمت های خدا دانست که نسیب بندگان شایسته اش می کند.

حجت الاسلام ربانی با برشمردن برکات دنیوی ادای زکات ازجمله افزایش رزق وروزی وکاهش فقر درجامعه، برکات اخروی ومعنوی زکات را به مراتب بیشتر دانست.

دراین همایش از پرداخت کنندگان ویاوران زکات شهرستان با اهدا لوح تقدیر شد.

یکی دیگر از برنامه های هفته فرهنگی محلات برگزاری کارگاه آموزشی شعر سپید، با حضور شاعر کشوری استاد مجید سعد آبادی بود که در دو قسمت تشکیل شد.

بخش اول به آموزش اصول و قواعد شعر سپید و عناصر سازنده شعر اختصاص داشت ودر بخش دوم اعضای انجمن اشعار خود را قرائت نموده شاعر مجید سعدآبادی به همراه دیگر شاعران به نقد و بررسی اشعار خوانده شده پرداختند.


این کارگاه آموزشی با هدف آموزش ساختار و زبان شعر سپید همچنین تبادل اندیشه و آراء شاعران جوان با همدیگر برگزار گردید.

برگزاری مسابقات سرود دانش آموزی با حضور 11 گروه سرود از مدارس ابتدایی شهرستان محلات ،دیدار فرماندار وجمعی از مسئولان شهرستان با والدین شهیدان خسروبراتعلی ، حسین سبحانی ،غلامرضا بهلولبندی ومحمدرضا اسلام بیگ وتقدیم لوح سپاس به آنها ، نشست آموزشی برای مددجویان وپرسنل اداره بهزیستی باموضوع فرزند پروری وبرگزاری کلاس پیشگیری از معلولیت ها در خانه بهداشت باقرآباد برای بانوان از دیگر برنامه هایی بود که امروز برگزارشد.