جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

برنامه موج آشنا - نمایش محتوای صدا

 

 

برنامه موج آشنا

 

تهیه کننده : بهنام مشهدی

گوینده: فرشاد شکیبا مهر

بازیگران طنز: حسین شاه میرزایی ، محسن ساسانی و مریم رشید دل

نویسنده: فائزه امینی

 

«موج آشنا» عنوان برنامه زنده رادیو آفتاب است که در قالب طنز چالش های اجتماعی همه روزه در ساعت 18:30 به سمع و نظر شنوندگان میرسد.

برنامه «موج آشنا» عنوان برنامه ای است زنده و رادیویی که با پرداختن به موضوع چالش های اجتماعی و با محوریت بهره گیری از قالب طنز در تغییر رفتار اجتماعی در چهار بخش نمایشی همراه با آیتم هایی متنوع و جذاب از جمله بخش ترانه و موسیقی، بخش نمایشی طنز و... هرروز از ساعت 18:30 الی20 به مدت 90 دقیقه از صدای شبکه آفتاب، به سمع و نظر شنوندگان عزیز این رسانه پر مخاطب میرسد .

این برنامه با اجرای یک گوینده و 2 مجری بازیگر طنز با رویکرد احتماعی و ساختار ترکیبی نمایشی در 4 بخش نمایشی با پخش زنده روزانه به تعداد 6 برنامه 90 دقیقه ای در هفته در ساعت 18:30 در بستری شاد، همراه با آیتمهای متنوع و جذاب گفتار، گزارش مردمی ، نمایش طنز ، مسابقه تلفنی، ترانه های درخواستی مخاطب، آنونس های رادیویی و ... در تلاش است لحظات عصرگاهی مفرحی را برای شنوندگان رادیو آفتاب فراهم کند.

برنامه «موج آشنا» که با عنصر طنز آمیخته شده، نقد رفتارهای اجتماعی را در قالب طنز نمایشهای موضوعی برای مخاطب تهیه و پخش می کند و در فواصل برنامه آیتم های موسیقی با کلام و بیکلام و آنوس و نمایش، پیامک و تلفن های مردمی نیز پخش می شود.

 

سال تولید: 1399