برنامه علمی «جهش»

 

جهش عنوان برنامه ای علمی است که با محوریت معرفی نخبگان و پژوهشگران علمی و یا مخترعان استان از سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی بصورت ضبطی تهیه و پخش می شود.

برنامه علمی «جهش» که یکشنبه ها از ساعت 22:30 به مدت پانزده دقیقه از سیمای آفتاب پخش می شود، با موضوعات علم و فن و اطلاعات عمومی، اهداف اطلاعاتی آموزشی را دنبال می کند و در ساختار مستند گزارشی برای مخاطبان فرهیخته شبکه آفتاب به موضوعات علمی با محوریت معرفی پژوهشگران و نخبگان علمی استان مرکزی می پردازد.

در این برنامه که بیشتر پروژه های تحقیقاتی انجام شده در دانشگاهها، شرکت های دانش بنیان، پارک های علم و فناوری، پژوهشکده های دستگاهها و کارخانجات، جهاد دانشگاهی و رخدادهای علمی در سطح استان معرفی می شوند، سعی می شود با ايجاد انگيزه در نيروهاي خلاق و هدايت استعدادهاي نوآور در جهت كارآفريني و توسعه فناوري، الگو دهی به جوانان و دانش پژوهان را مورد توجه قرار دهد.

برنامه علمی «جهش» با اجرای کیوان کیهانی پور علاوه بر آیتمهای وله ، گزارش مستند و موسیقی تصویر، تازه ترین اخبار و رویدادها از جهان دانش و تکنولوژی در زمینه های مختلف مهندسی، رایانه ها و ... را به آگاهی جامعه ی مخاطبان می رساند و جدیدترین رخداد ها در خصوص اختراعات و اکتشاقات از ایران و جهان اطلاع رسانی می شود.

 

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

 

تهیه کننده و کارگردان:  داوود اسفندیاری

 تصویربرداران: مجید فراهانی و مهدی مرجانی

تدوینگر: احمد قلعه نویی

دستیار تهیه: حسین کاتبی

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

               
    __   __   __   __   __   __