برنامه ریزی برای جهش تولید از جمله اهداف سفر به استان مرکزی

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور : برنامه ریزی برای جهش تولید در راستای ابلاغیه مقام معظم رهبری از جمله اهداف سفر به استان مرکزی است.

 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بدو ورود به اراک گفت: در این سفر غیر از هدف همیشگی که ابراز پیام و سلام جناب آقای رئیس‌ جمهور و هیئت محترم وزیران به مردم شریف و بزرگوار استان هست سه اقدام  ویژه در این سفر پیگیری می شود.
 
نوبخت افزود: از جمله اینکه در راستای ابلاغیه مقام معظم رهبری برای جهش تولید، مجموعه‌های طرح‌های تولیدی و منابعی که امسال می‌توانیم در برنامه جهش تولید تجهیز کنیم را برای دوستان کاملاً مشخص کنیم که یکی از محور‌ها و دستور جلسه شورای برنامه ریزی امروز استان مرکزی است.
 
او گفت : دیگر اینکه مجموعه طرح‌های استان مرکزی که انشاءالله تا پایان سال و حداکثر تا قبل از اتمام دوره خدمت دولت دوازدهم می‌تواند به اتمام برسد را امروز در جلسه شورای برنامه ریزی استان با بررسی اعتبارات و جزئیات مصوب می‌کنیم.
 
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: سوم اینکه ساخت ۳ هزار واحد مسکونی شامل هزار واحد مددجویان کمیته حضرت امام (ره) و ۲ هزار واحد برای افراد کم درآمد امروز آغاز می شود و این واحد‌ها انشاءالله تا آخر امسال یا حداکثر تا بهار سال آینده به بهره برداری خواهند رسید.
 
او گفت : چند طرح دیگر هم هست که به بهره برداری می رسد.

دانلود