جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

برنامه جهش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه جهش

Loading the player...

سیمای آفتاب یکشنبه های هفته برنامه علمی جهش را با محوریت معرفی نخبگان و پژوهشگران علمی و مخترعان استان بصورت ضبطی تهیه و پخش می کند

برنامه علمی «جهش» که یکشنبه ها ساعت 21:25 به مدت پانزده دقیقه از سیمای آفتاب پخش می شود، موضوعات اقتصادی ، علم و فن و اهداف اطلاعاتی آموزشی را دنبال می کند و در ساختار مستند گزارشی برای مخاطبان فرهیخته شبکه آفتاب به موضوعات علمی با محوریت معرفی پژوهشگران، نخبگان علمی، کارآفرینان استان مرکزی و بررسی مسائل ومشکلات مرتبط با دانشجویان ودانشگاهها می پردازد.

در این برنامه که بیشتر پروژه های تحقیقاتی انجام شده در دانشگاهها، شرکت های دانش بنیان، پارک های علم و فناوری، پژوهشکده های دستگاهها و کارخانجات، جهاد دانشگاهی و رخدادهای علمی در سطح استان معرفی می شوند، سعی می شود با ايجاد انگيزه در نيروهاي خلاق و هدايت استعدادهاي نوآور در جهت كارآفريني و توسعه فناوري، الگو دهی به جوانان و دانش پژوهان را مورد توجه قرار دهد.

در برنامه علمی «جهش» علاوه بر تهیه و پخش آیتمهای وله، گزارش مستند ، معرفی کتاب و موسیقی تصویر، تازه ترین اخبار و رویدادها از جهان دانش و تکنولوژی در زمینه های مختلف مهندسی، رایانه ها و ... در قالب آیتم تازه های علم را به آگاهی جامعه ی مخاطبان می رساند و جدیدترین رخداد ها در خصوص اختراعات و اکتشاقات از ایران و جهان اطلاع رسانی می شود.

پخش برنامه تلویزیونی جهش هفته ای یک باکس در هفته در روزهای یکشنبه ساعت 21:25 به مدت 15 دقیقه می باشد که در روزهای دوشنبه ساعت 18:10 دقیقه تکرار خواهد شد

سال تولید: 1395

تهیه کننده: داوود اسفندیاری

مجری: کیوان کیهانی پور

تصویربردار: مهدی مرجانیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __