رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

برنامه اینجا آبادی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه اینجا آبادی

   
 

 

   
 

 

 

 

 

 

 

 

«اینجا آبادی» عنوان برنامه تلویزیونی شبکه آفتاب است که هر هفته روزهای جمعه از ساعت 20:30 به مدت 30 دقیقه مخاطبان را با طبیعت بی نظیر روستاهای استان مرکزی همراه می کند.

این برنامه با هدف اطلاعاتی آموزشی و تفریحی سرگرمی و پرداختن به موضوعات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی با آیتم های متنوع و مختلفی از جمله معرفی مشاغل، تولیدات کشاورزی و... در سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی تهیه و پخش می شود.

قالب برنامه «اینجا آبادی» مستند گزارشی است که با حضور مردم روستا با لباسهای محلی در یک محیط شاد و مفرح و معرفی روستاهای استان مرکزی و همراهی با اهالی روستا در کار و فعالیت روزانه، پویایی، همدلی، انسجام و توامندیهای های آنها را در زمینه های مختلف کشاورزی، تولیدات صنعتی،تولیدات صنایع دستی، دامداری، فعالیت بانوان، موفقیت جوانان و ... به نمایش می گذارد.

رویکرد این برنامه تقویت همدلی و انسجام بین روستائیان و نمایش این همدلی به مخاطبان است که مجری برنامه می کوشد ضمن همراه شدن با آنها علاوه بر معرفی جاذبه های گردشگری و طبیعت روستا و توانمندیهای آنان، به تبیین سبک زندگی، تولید ملی، جهاد اقتصادی و مسائل و مشکلات روستائیان نیز بپردازد.

از بخش های ویژه «اینجا آبادی» میتوان به معرفی و اجرای بازیهای بومی و محلی روستا، اجرای موسیقی و آواز محلی، معرفی آداب و رسوم منطقه با گویش محلی و پخت و معرفی غذاهای محلی اشاره کرد.

تهیه کنندگی و کارگردانی این برنامه بر عهده حسین محمودی و اجرای آن بر عهده محمد صمدیان است و ابوطالب معینی، احمد حکامی و وحید رحیمی، رضا نورمحمدی و میثم صفدری به ترتیب بعنوان دستیار تهیه، صدابردار و تصویربردار در تولید این مجموعه همکاری دارند.

 

     

 

 

 

     

 

     

 

     

 

 

 

 

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __