برنامه «چشمه آفتاب»

 

«جشمه آفتاب» عنوان برنامه ای است که به مناسبت برگزاری کنگره بین المللی بزرگداشت پدر امام خمینی(ره) آیت الله سید مصطفی موسوی خمینی سه شنبه و چهارشنبه مورخ 7و8 خرداد از بیت تاریخی امام (ره) در خمین تقدیم بینندگان این شبکه می شود.

این برنامه با محوریت زندگی، خاطرات و اسناد مرتبط با زندگی پدر امام (ره) و اطلاع رسانی برنامه های کنگره بین المللی «جشمه آفتاب»، تلاش می کند در راستای اهداف کنگره با بهره گیری از کارشناسان و چهره های علمی و فرهنگی استان در قالب میزگرد تخصصی و گفتگو محور، به معرفی و تبیین شخصیت علمی، سیاسی و اجتماعی پدر گرامی امام راحل، نقش شهرستان خمین و استان مرکزی در تحولات سیاسی، اجتماعی و مذهبی و... بپردازد و ایشان را به دنیا، جهان اسلام و مردم استان مرکزی بشناساند.

برنامه «جشمه آفتاب» همچنین با حضور مسئولین و عوامل اجرایی و علمی برگزاری کنگره بین المللی چشمه آفتاب روند برگزاری کنگره، مهمانان ویژه ایرانی و خارجی کنگره و فعالیت های اجرایی آنرا به سمع و نظر بینندگان می رساند.

این برنامه به تهیه کنندگی محمد گندمی و با اجرای شروین پیرهادی همراه با آیتم های متنوع از جمله گزارش های مختلف در مورد کنگره و امام خمینی (ره) از 7 خرداد به مدت 2 شب متوالی ازساعت 30 :21 از بیت تاریخی امام (ره) پخش می شود.

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

 

 ابراهیم مرادی دستیار تهیه

محمد علی یزدانپرست کارگردان

مهدی مرجانی – مجید فراهانی و وحید رحیمی تصویربرداران

سیدرضا حسینی صدابردار

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __