رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

برنامه «پاسخ» - نمایش محتوای صدا

 

 

برنامه «پاسخ»

برنامه «پاسخ»

 


برنامه «پاسخ» هر روز هفته بجز جمعه ها با هدف رساندن پیام مردم به مسئولین و پیگیری مطالبات مردمی بصورت زنده تقدیم شنوندگان رادیو آفتاب می شود .

این برنامه که علیرضا اهوازی و اعظم بهمنی آنرا تهیه می کنند، با ساختاری گفتگو محور و با هدف ایجاد روحیه نقد پذیری و پاسخگویی مسئولان و پیگیری مطالبات بحق مردم  و تدارک بستری مناسب برای گپ و گفت با مسئولین استانی در صدای شبکه آفتاب استان مرکزی تهیه و پخش می شود.

برنامه «پاسخ» با موضوعات اجتماعی، فرهنگی و طرح دغدغه ها و مسائل مختلف روز مردم استان برای مخاطب عام تلاش می کند با همکاری مسئولان و کارشناسان مجرب استانی با توجه به موضوع برنامه ضمن بحث و بررسی در خصوص مسائل و مشکلات شهری، فرهنگی و اجتماعی و ... بصورت تلفنی با مسئولین ذیربط با ارائه راه حل های متناسب و کاربردی پاسخگوی درخواستها و سوالات مخاطبان از طریق آنتن رادیو آفتاب باشد.

از بخش های مختلف برنامه رادیویی «پاسخ» گفتار، ارتباط تلفنی با مسئولین، موسیقی بی کلام و گزارش های مردمی است که با هدف تبیین مشکلات مردم در قالب موضوعات برنامه تهیه می شود.

این برنامه 25 دقیقه ای را می توانید با اجرای شروین پیرهادی و شهپر عسگری بصورت تک اجرا در روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت 8:35 الی 9 صبح بصورت زنده از صدای شبکه آفتاب استان مرکزی بشنوید.