سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

برنامه «عصر انتظار» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه «عصر انتظار»

 

تهیه کننده: روح الله ذوالفقاری

 

برنامه «عصر انتظار» با رویکرد مهدویت جمعه ها ساعت 16 از شبکه آفتاب پخش می شود

مهدویت اعتقادی حرکت آفرین، نشاط آور و باعث تلاش مضاعف در زندگی است و از اصلی ترین شعارهای انقلاب اسلامی ایران است، از این رو یاس و نومیدی، خستگی و پوچ گرایی در این مکتب راه ندارد و باید دانست فرهنگ مهدویت چیزی جز صلح و رفاه و آسایش نیست و ترویج این فرهنگ پویا کاری بسیار موثر و فرهنگی است.

انتظار فرج از اعتقادات شیعیان است و پرداختن و معرفی موضوع مهدویت بر اساس منابع صحیح و حقیقی شیعی و دیگر فرق اسلامی به صورت متوازن در جامعه لازم و ضروری است.

برنامه «عصر انتظار» در قالب میزگرد، به مدت 40 دقیقه ، به صورت ضبطی با هدف تعمیق و ارتقای ایمان دینی و اخلاق نیک در بستر فرهنگ امیدآفرین مهدویت و خنثی سازی امواج گسترده هجوم فرهنگی دشمنان با ارائه بالاترین آرمان­ها مبتنی بر نگاه به آینده گرای مهدویت، تولید و پخش می شود.

این برنامه که در ساختار میزگرد تهیه و پخش می شود با حضور دانشجویان به صورت پرسش و پاسخ موضوعات و ابعاد فرهنگی مهدویت، تبیین و ترویج فرهنگ انتظار، آسیب شناسی و دشمن شناسی برخی از محورهای راهبردی اساسی و روشن ، ابزار شناخت عمیق از مهدویت تحلیل  و بررسی می کند

آیتم­های برنامه شامل مباحث کارشناسی، پلاتو و شعر خوانی مجری، معرفی کتب مهدوی، میان برنامه و نماهنگ های مهدوی، ادعیه مهدوی و کلام بزرگان می باشد

 

سال تولید: 1399


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __