برنامه «شهر به شهر»

 

برنامه «شهر به شهر» از سری برنامه های سیمای شبکه آفتاب است که با سفر به شهر های استان مرکزی مخاطب را با  ظرفیت های مختلف شهرستانهای استان در حوزه های فرهنگ، اقتصاد، ... آشنا می کند.

در این برنامه که با رویکرد نشاط آفرینی و امید بخشی در جمع مردم و با حضور نخبگان شهرستان (کار آفرینان نمونه، کشاورز نمونه ، دانشجوی نمونه، خانواده شهدا ) در یک مکان تاریخی یا تفریحی تهیه می شود، سعی می شود شهرستانهای مختلف استان از لحاظ ویژگیهای اقلیمی، پتانسیل های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، قابلیت ها و ظرفیت های گردشگری، تاریخی و راههای دسترسی معرفی شوند.

معرفی ویژگیهای جغرافیایی، وجه تسمیه، ویژگیهای منطقه، جاذبه های گردشگری، معرفی مفاخر، آیین و آداب و رسوم صحیح، صنایع دستی و سوغات هر شهرستان با بهره گیری از تصاویر زیبا، جذاب و مناسب مهمترین آیتم های برنامه «شهر به شهر» می باشد.

این برنامه که به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین محمودی و اجرای دو مجری (یک مجری از شهرستانها در کنار شروین پیرهادی مجری ثابت برنامه) و با بخش های مختلف و متنوع مثل میهمان، خواننده، تردستی، نمایش و ... همراه است به تعداد یک برنامه در هفته و مدت 45 دقیقه با موضوعات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی برای مخاطبان سیمای شبکه آفتاب پخش می شود.

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

 

دیگر عوامل تولید برنامه:

تصویربرداران: وحید رحیمی، رضا نورمحمدی، علیرضا قهرمانی،و قربانی

صدابردار: وحید رحیمیاشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __