جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

برنامه «خانه آفتابی» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه «خانه آفتابی»

Loading the player...

 

«خانه آفتابی» وارد خانه های استان مرکزی شد

برنامه خانواده محور «خانه آفتابی» یک برنامه ترکیبی است که بصورت زنده، همراه با آموزش و مشاوره های مربوط به امور خانواده و خانه داری، اجتماعی و سلامت مهمان خانواده های استان مرکزی است

هدف از این برنامه ارتقای سطح آگاهی خانواده ها در جهت بهبود زندگی، ترویج سبک زندگی ایرانی، ایجاد صمیمیت و آموزش مهارت های لازم زندگی به خانواده ها و انتقال اطلاعات در حوزه تشکیل خانواده و تحکیم سلامت خانواده با محوریت توجه به آموزه های اسلامی، برای بهبود شیوه زندگی و تحکیم نهاد خانواده است که با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران حاذق استانی اطلاعاتی برای بهبود شیوه زندگی و تحکیم نهاد خانواده برای بیینده ارائه می شود.

سیمای شبکه آفتاب در سال جدید با تنوع بيشتري در بخش‌هاي مختلف برنامه «خانه آفتابی» محوريت برنامه را خانواده و مسائل آن قرار داده و آمادگی دارد در منزل هم استانی های عزیز حضور پیدا کرده و دست پخت شما را با اجرای خودتان به تصویر کشیده و در برنامه پخش کند.

خانه آفتابی برنامه خانواده سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی است که با محتوای تامین و رشد بهداشت و سلامت جسمی و روانی خانواده، ترویج اخلاق اسلامی در خانواده و اصلاح و ارتقاء آگاهی‌های اقتصادی خانواده روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته ساعت 11 به مدت 45 دقیقه و تکرار روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت 17:22 دقیقه با آیتم های پلاتو مجری، کارشناس، خانواده موفق، نماهنگ، گزارش، وله های تصویری و آموزش هنر های دستی پخش می شود.

در این برنامه همچنین مخاطبان می توانید عکس ها و فیلم های خاطره انگیز خود را با محوریت خانواده برای برنامه ارسال کنند تا در برنامه پخش شود.

 

سال تولید: 1394

 

تهیه کننده و کارگردان: محمد گندمی

دستیار تهیه : اسماعیل کمال آباد

تصویری برداران : مجید فراهانی، رضا نورمحمدی

مجری: ساره خدامی

کارگردان تلویزیونی: مصطفی شبان

تدوین: مسعوده محمدی

صدابردار: رضا سبحانی فر

دستیار صداو تصویر: محمدی عابدی

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه خانه آفتابی برنامه ای پر مخاطب پر محتوا و... parham ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ ۰۹:۱۴

parham
برنامه خانه آفتابی برنامه ای پر مخاطب پر محتوا و آموزنده برای تمامی اقشار جامعه به خصوص مادران می باشد ممنون از تمامی دست اندر کاران این برنامه .
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ ۰۹:۱۴

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __