برنامه «خانه آفتابی»

 

خانه آفتابی عنوان برنامه ای است که با رویکرد نگاه ویژه به خانواده و مسائل پیرامون آن به تعداد 1 برنامه در هفته به تهیه کنندگی ندا حسین آبادی از سیمای شبکه آفتاب تقدیم بینندگان این شبکه می شود.

این برنامه در راستای اطلاع رسانی و آموزشی با محتوای ارتقای بهداشت و سلامت جسمی و روانی خانواده، ترویج اخلاق اسلامی در خانواده و اصلاح و ارتقاء آگاهیهای اقتصادی خانواده و ...  در تلاش است تا با بهره گیری از کارشناسان و مشاورزان حاذق استانی مسائل مربوط به خانواده ها، تحکیم بنیان خانواده و مسائل پیرامون آن را در برنامه ی خانواده محور خانه آفتابی برای بیننده خود بازگو کند.

برنامه اجتماعی خانه آفتابی به کارگردانی محمد علی یزدان پرست و اجرای ساره خدامی همراه با آیتم های متنوع و سرگرم کننده برای خانواده ها بصورت زنده و مستقیم در استودیو اجرا می شود که با حضور کارشناسان مسائل مختلف در هر برنامه در خصوص موضوعات مرتبط با خانواده و تربیت فرزندان صحبت می شود.

در آیتم کدبانوی خانه علاقمندان می توانند با مهارتها، دانستنیهای مورد نیاز و فوت و فن خانه داری آشنا شوند. آیتم یادداشت های یخچالی پیام های مهربانی اعضای خانواده را انتقال می دهد. گزارش ویژه به معرفی آشپزی و غذاهای سنتی و محلی شهرستانها و روستاهای استان مرکزی می پردازد و در آیتم کارشناس ورزشی، ورزش ها و نرمش های مورد نیاز خانواده ها و حرکات اصلاحی ورزشی آموزش داده می شود. همچنین ترانه و موسیقی همراه با به تصویر کشیدن شور و نشاط و تحرک خانواده های استانی، راهنمایی خرید وسایل خانگی با دستمایه طنز و هنر در خانه از دیگر بخش های برنامه خانه آفتابی می باشند

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

 

نویسنده:  ساره خدامی

تصویربردار: میثم صفدری

تدوین:  احمد امامیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __