رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

برنامه «حماسه خمینی» - نمایش محتوای صدا

 

 

برنامه «حماسه خمینی»

برنامه «حماسه خمینی»

 

 
شبکه رادیویی آفتاب استان مرکزی با تولید و پخش ویژه برنامه «حماسه خمینی» بصورت زنده، سالروز قیام خونین پانزده خرداد را همراه با شنوندگان رادیو به سوگ می نشیند.

این ویژه برنامه با محوریت نگرشی بر حماسه خونین 15 خرداد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) در سالروز قیام پانزده خرداد42 با هدف تبیین نقش و تأثیر حضرت امام خمینی (ره) در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و بررسی تاریخی واقعه پانزده خرداد با بهره گیری از مباحث کارشناسی اساتید و کارشناسان مجرب حوزه سیاست در استان، زمنیه های شکل گیری قیام پانزده خرداد و تأثیرات آن را در شکل گیری انقلاب اسلامی و همچنین نقش مردم و روحانیت در ارتباط با قیام 15خرداد را تحلیل و بررسی می کند.

ویژه برنامه مناسبتی «حماسه خمینی» به تهیه کنندگی احمد طاهری همراه با بخش های متناوب و متعدد از جمله گفتار، گزارش های رادیویی زنده، ارتباط با سایر مراکز، کارشناسی زنده، پیامک و تلفن، موسیقی بی کلام ، فرازهايي از كلام حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري و ... پنجشنبه 15خرداد 93 مصادف با سالروز قیام پانزده خرداد 42 از ساعت 17:30 به مدت 150 دقیقه از شبکه صدای استان مرکزی پخش می شود.

لازم بذکر است برنامه حماسه حسینی با تهیه و پخش گزارش های جذاب شهرام ترکمانی و اجرای روشنک رودیان تقدیم شنوندگان رادیو آفتاب می شود