جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

برنامه «جهش» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه «جهش»

Loading the player...

 

سیمای آفتاب دو نوبت در هفته برنامه علمی جهش را با محوریت معرفی نخبگان و پژوهشگران علمی و مخترعان استان بصورت ضبطی تهیه و پخش می کند

برنامه علمی «جهش» که یکشنبه ها و چهارشنبه ها از ساعت 22:30 به مدت پانزده دقیقه از سیمای آفتاب پخش می شود، با موضوع علم و فن و اهداف اطلاعاتی آموزشی را دنبال می کند و در ساختار مستند گزارشی برای مخاطبان فرهیخته شبکه آفتاب به موضوعات علمی با محوریت معرفی پژوهشگران و نخبگان علمی استان مرکزی می پردازد.

در این برنامه که بیشتر پروژه های تحقیقاتی انجام شده در دانشگاهها، شرکت های دانش بنیان، پارک های علم و فناوری، پژوهشکده های دستگاهها و کارخانجات، جهاد دانشگاهی و رخدادهای علمی در سطح استان معرفی می شوند، سعی می شود با ايجاد انگيزه در نيروهاي خلاق و هدايت استعدادهاي نوآور در جهت كارآفريني و توسعه فناوري، الگو دهی به جوانان و دانش پژوهان را مورد توجه قرار دهد.

در برنامه علمی «جهش» علاوه بر تهیه و پخش آیتمهای وله، گزارش مستند و موسیقی تصویر، تازه ترین اخبار و رویدادها از جهان دانش و تکنولوژی در زمینه های مختلف مهندسی، رایانه ها و ... را به آگاهی جامعه ی مخاطبان می رساند و جدیدترین رخداد ها در خصوص اختراعات و اکتشاقات از ایران و جهان اطلاع رسانی می شود.

پخش برنامه تلویزیونی جهش هفته ای دو برنامه ی 15 دقیقه ای در روزهای یکشنبه و چهارشنبه می باشد که در روزهای دوشنبه و جمعه در ساعت 15:30 دقیقه تکرار خواهد شد

 

سال تولید: 1394

 

تهیه کننده و کارگردان: داوود اسفندیاری

مجری گزارشگر: کیوان کیهانی پور

تصویربرداران: مجید فراهانی و مهدی مرجانی

تدوینگر:

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام اینجانب وحید سلطانی با همکاری خواهرم الهام... وحید سلطانی ۱۳۹۴/۰۸/۳ ۲۱:۲۰

وحید سلطانی
باسلام
اینجانب وحید سلطانی با همکاری خواهرم الهام سلطانی ساکن اراک و یک تیم پزشکی معتبر اقدام به ساخت اجزای صورت انسان توسط پرینتر سه بعدی و استفاده از آن در اعمال جراهی صورت گردیده ایم.
این موفقیت برای اولین بار در ایران اسلامی صورت گرفته است و در کشورهای توسعه یافته نیز در آغاز راه می باشد .

در صورت امکان جهت اعلام این موفقیت به عنوان جوانان موفق اراک چگونه می توانم از طریق سیمای اراک اقدام نمایم .

شماره همراه اینجانب 09183670806 وحید سلطانی


باسپاس
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۳ ۲۱:۲۰

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __