رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

برنامه «امیدهای فردا» - نمایش محتوای صدا

 

 

برنامه «امیدهای فردا»

برنامه «امیدهای فردا»

 

«امیدهای فردا» عنوان مجموعه برنامه ای است تولید شبکه صدای استان مرکزی که با هدف طرح مسائل مربوط به نوجوانان روزهای زوج هفته تقدیم شنوندگان رادیو آفتاب می شود.

این برنامه به منظور ارائه اطلاعات درباره موضوعات گروه سنی نوجوانان در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی، تاریخی، اجتماعی و ... تهیه و با بهره گیری از توان کارشناسان استانی همراه با آیتم های گفتار، گزارش، پخش موسیقی، بخش های سرگرمی و تفریحی، بخش جانبی ترانه و سرود، معرفی نوجوانان موفق، دانستنی ها، معرفی کتاب های حاوی نکات آموزنده و مثبت با رویکرد آموزش و بالا بردن سطح اطلاعات عمومی نوجوانان تولید و پخش می شود.

آموزش و اطلاع رسانی، ایجاد نشاط و امید برای نوجوانان یکی از اهداف اصلی برنامه امیدهای فردا می باشد که در قالب آیتم های متنوع و جذاب تبیین و تشریح می شود. یکی از آیتم های ثابت برنامه معرفی ملاک های انتخاب دوست و معرفی دوست خوب می باشد.

این برنامه سعی دارد با هدف تقویت روحیه خودباوری ضمن توجه به آموزه های دینی، اخلاق اسلامی، امید وخودباوری و آموزش رفتار صحیح در خانواده و احترام به والدین، نوجوانان را با پتانسیل ها و ظرفیت های علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، مذهبی و اقتصادی استان مرکزی آشنا کند

«امیدهای فردا» به تهیه کنندگی شهپر عسگری هر هفته روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 16:15 صبح به مدت 15 دقیقه مهمان شنوندگان صدای آفتاب استان مرکزی خواهد بود.

در مجموعه برنامه «امیدهای فردا» سپیده نقدی گویندگی می کند، امیر غفاری گزارشگری، سلیمان عباسی نیا صدابرداری و فائزه امینی هم نویسندگی این برنامه را بر عهده دارد.