جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

بداخلاقی در انتخابات دشمنان را امیدوار می‌کند

بداخلاقی در انتخابات دشمنان را امیدوار می‌کند


بداخلاقی در انتخابات دشمنان را امیدوار می‌کند

بداخلاقی در انتخابات دشمنان را امیدوار می‌کند

امام جمعه خمین با بیان اینکه حضور در انتخابات پشتیبانی از نظام و تکلیف شرعی است که ترس بر پیکره دشمنان می‌اندازد گفت: بداخلاقی در انتخابات دشمنان را امیدوار می‌کند و دوقطبی کردن انتخابات کار دشمن است.

حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در یادواره شهدای مهندسی رزمی گروه 42 قدر شهرستان‌های خمین و گلپایگان که در حسینیه گلزار شهدای خمین برگزار شد اظهار داشت: مهم‌ترین عامل اقتدار در جامعه اتحاد وحضور یکپارچه مردم است که هر زمان این حضور به مرحله ظهور نمایش داده شده سبب عقب نشینی دشمنان شده به همین منظور اطاعت از ولایت فقیه، شجاعت، دشمن شناسی و حراست از آرمان‌های انقلاب معیارهای مهم برای انتخاب نامزد اصلح است.

وی افزود: مهم‌ترین اقتدارها در ایران تبعیت از ولایت فقیه است و همه مواردی که ایران را به اقتدار می‌رساند باید زیر چتر مقام معظم رهبری انجام شود زیرا  حراست از آرمان‌های دینی و انقلابی پایه‌های اصلی نظام بوده و تکلیف مردم در انتخابات گزینش بهترین‌ها در خط ولایت و رهبری است.

امام جمعه خمین تصریح کرد: این نظام نیازمند خادمان دلسوز، شجاع، بصیر،متعهد، دشمن شناس و ساده زیست است به همین منظور آحاد مردم باید این مقوله را در انتخاب خود در نظر گرفته و بتوانند فرد اصلح را انتخاب کنند.

حسینی بیان کرد: خون شهدا سبب  قدرت و عظمت کشور و نظام جمهوری اسلامی شده و یکی از راه‌های حفظ این حکومت حضور گسترده و پرشور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است.

امام جمعه خمین خاطرنشان کرد: تشکیل حکومت اسلامی با خون بهای شهدای انقلاب و  8سال جنگ تحمیلی  شکل گرفته و باید برای حفظ و حراست از آن تلاش بیشتری داشته باشیم.

حسینی ادامه داد: انبیاء و ائمه(ع) سال‌ها زندان و آن همه شکنجه را تنها به قصد تشکیل حکومت اسلامی تحمل کردند اما جز تعداد اندکی نتوانستند حکومت الهی تشکیل دهند و امروز حکومت اسلامی والهی نعمتی است که خدا به این کشور ارزانی کرده است.

وی افزود: این شهر با تقدیم شهدای بسیاری در صحنه‌های متفاوت ایفای نقش کرده‌ و در کنار شهدای دیگر هویت ایران اسلامی را تشکیل می‌دهند و وظیفه ما است که از این هویت محافظت کنیم.