سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

با کاروان عشق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

با کاروان عشق

 

تهیه کننده: روح الله ذوالفقاری

تدوین گر: فهیمه حاج علی بیگی

 

«با کاروان عشق» عنوان برنامه ای است که در ایام محرم از سیمای شبکه آفتاب تقدیم بینندگان این شبکه خواهد شد.

این برنامه به تعداد 14 برنامه 50 دقیقه ای به صورت زنده از 19 لغایت 30 شهریور به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و  ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام هر شب ساعت 21 از آنتن سیمای شبکه آفتاب تهیه و پخش می شود

ویژه برنامه «با کاروان عشق» به تهیه کنندگی آقای روح الله ذوالفقاری با موضوع قیام حسینی و پوشش عزاداری های استان، با آیتم هایی از جمله: مباحث کارشناسی، پوشش و ارسال گزارش از عزاداری های سطح استان، کلام بزرگان، میان برنامه متناسب با موضوعات هر برنامه، معرفی کتاب، تصاویر ارسالی مخاطبین، مداحی پیرغلامان و ذاکرین حسینی و نیز پرداختن به زندگی مداحان شهید و...  از شب اول تا شب سیزدهم ماه محرم، هر شب به مدت ۵۰ دقیقه، ساعت ۲۱ ، تقدیم بینندگان این شبکه خواهد شد.

پرداختن به فلسفه عزاداری، آسیب شناسی عزاداری های امروزی، سبک زندگی عاشورایی، شبهات عاشورا، هنرهای عاشورایی، عبرت های عاشورا ، پرداخت به موضوع انقلاب و محرم(به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی) و کنگره شهدا و شهدایی که به تأسی از سالار شهیدان جان فشانی کردند و ... و همچنین پخش قطعاتی از فیلم ها و سریال های مرتبط از جمله «مختارنامه»، «سفیر» و «روز واقعه» از دیگر بخش ها و موضوعات این برنامه می باشد.

سال تولید: 1397


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __