جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

با کاروان انقلاب - نمایش محتوای صدا

 

 

با کاروان انقلاب

Loading the player...

با کاروان انقلاب ویژه برنامه دهه مبارک فجر در چهل سالگی انقلاب است از 11 بهمن هر روز ساعت 18:۳0 به مدت ۶۰ دقیقه از صدای استان مرکیز پخش می شود.

این برنامه هر روز از ایام دهه فجر را به یکی از شهرستانهای استان مرکزی سفر کرده و برنامه ای را به صورت زنده و مستقیم با حضور مردم آن منطقه تولید و پخش می کند.

«با کاروان انقلاب» با سفر به شهرستانهای استان از غرب تا شرق و از شمال تا جنوب استان ، همراه مردم صمیمی استان مرکزی خواهد بود.

این برنامه که در شهرستان های استان مرکزی آغاز می شود به معرفی نخبگان شهرستانی ، تبیین پیشرفتهای اقتصادی و اجتماعی هر منطقه ، انعکاس حضور مردم در جشنها و مراسم فرهنگی و هنری دهه فجر ، پخش سرودهای بومی و محلی، بیان دستاوردها و خاطرات انقلاب ، تهیه گزارش از مردم و مصاحبه با مسئولین در هر شهرستان می پردازد و رویش های انقلاب و مصادیق آن، مردمی بودن انقلاب و نقش روحانیت در انقلاب اسلامی را تبیین می کند.

با کاروان انقلاب در قالب ترکیبی می باشد و از 11 تا ۲۲ بهمن ماه هر روز ساعت 18:30 از رادیو آفتاب پخش می شود. مدت این برنامه ۶۰ دقیقه است و هدف آن گرامیداشت چهل سالگی انقلاب و انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی در نقاط مختلف استان مرکزی می باشد.

 

تاریخ تولید: 1397

تهیه کننده: احمد طاهری

گوینده: گلبرگ طهوری