جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

باند کیف قاپی در اراک منهدم شد/ اعتراف به ۳۰فقره سرقت - نمایش محتوای خبر

 

 

باند کیف قاپی در اراک منهدم شد/ اعتراف به ۳۰فقره سرقت

باند کیف قاپی در اراک منهدم شد/ اعتراف به ۳۰فقره سرقت

باند کیف قاپی در اراک منهدم شد/ اعتراف به ۳۰فقره سرقت

 رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای یک باند کیف قاپی و اعتراف آنان به ۳۰ فقره سرقت در شهر اراک خبر داد.

سیدنورالدین حسینی اظهار داشت: آذرماه سال جاری در پی اعلام گزارش هایی از کیف قاپی های متعدد به مرکز فوریت های پلیس شهرستان اراک، بررسی موضوع به پلیس آگاهی استان ارجاع شد.

وی افزود: با شروع تحقیقات تخصصی، سرنخ هایی از یکی از سارقان به دست آمد و با مراقبت های نامحسوس، این فرد شناسایی و دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد:‌ فرد دستگیرشده در تحقیقات اولیه منکر انجام سرقت ها شد ولی با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده لب به سخن گشود و اذعان داشت که در دو ماه اخیر به اتفاق دو نفر از دوستانش، ۳۰ فقره کیف قاپی در شهر اراک انجام داده و در پایان اموال سرقتی را بین یکدیگر تقسیم می کردند.

حسینی بیان داشت: در ادامه رسیدگی به پرونده، دو همدست دیگر متهم نیز در عملیات هایی جداگانه شناسایی و دستگیر شدند و مقداری از وسایل سرقت شده از متهمان کشف و به مالباختگان تحویل داده شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: پس از تکمیل پرونده، متهمان با صدور قرار لازم از سوی مرجع قضایی روانه زندان شدند.