جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

باطل شدن خیال خام دشمنان با اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه - نمایش محتوای خبر

 

 

باطل شدن خیال خام دشمنان با اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه

باطل شدن خیال خام دشمنان با اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه

باطل شدن خیال خام دشمنان با اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه

امام جمعه اراک گفت: برخورد خردمندانه و مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران خیال خام دشمنانی مثل آل سعود و رژیم صهیونیستی را نقش بر آب کرد.

آیت الله دری در خطبه های نماز جمعه اراک با اشاره به حضور غیر قانونی ده تفنگدار آمریکایی در آب های سرزمینی ایران، با قدردانی از حرکت به موقع و با بصیرت دریادلان سپاه در برخورد با آنها گفت: این واقعه قدرت، بصیرت، شجاعت و آگاهی نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت.

امام جمعه اراک گفت: این تفنگ داران، با عذر خواهی مقامات آمریکایی و رایزنی آنها با مقامات کشورمان آزاد شدند تا دشمنان این مرز و بوم بدانند که اینجا سرزمین ایمان، ایثار و شهادت است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به موضوع برجام، با تاکید بر اینکه آمریکا باید دست از بازی های سیاسی و توطئه گری در منطقه بردارد گفت: ضرورت هوشیاری مردم و مسئولان پس از اجرای برجام بیش از گذشته احساس می شود و باید با برنامه ریزی، قناعت و کار و تلاش برای پیشبرد اهداف کشور و استفاده از فرصت ها گام برداریم.

آیت الله دری اشاره ای هم به انتخابات پیش رو کرد و گفت: انتخابات مظهر اراده و تجلی اقتدار ملت ایران است و همه باید در برگزاری انتخاباتی سالم تلاش کنیم.

امام جمعه اراک گفت : حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب شایسته ترین ها، حماسه ای دیگر را در تاریخ ایران رقم خواهد زد و دنیا را متحیر از حضور آگاهانه خود می کند.