سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

بازگویی دستاوردهای انقلاب در دهه فجر ادای دین به نظام اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

بازگویی دستاوردهای انقلاب در دهه فجر ادای دین به نظام اسلامی است

بازگویی دستاوردهای انقلاب در دهه فجر ادای دین به نظام اسلامی است

بازگویی دستاوردهای انقلاب در دهه فجر ادای دین به نظام اسلامی است

امام جمعه خمین گفت: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای بازگویی دستاوردهای انقلاب اسلامی است و مسئولان باید به بهترین شکل در این راستا دین خود را به نظام اسلامی ادا کنند.

سید علی حسینی در نشست هماهنگی برنامه های دهه فجر شهرستان خمین، افزود: استقلال و آزادی بزرگترین نعمتی است که در سایه حاکمیت اسلامی به ملت ایران داده شده و باید قدردان آن بود.

وی اظهارکرد: مراسم دهه فجر خودجوش و مردمی است و اقشار مختلف در این ایام با مشارکت در برنامه ها حمایت قاطع و علاقه خود را به نظام اسلامی نشان می دهند و مسئولان نیز باید با گزارش شفاف عملکرد 40 ساله خدمات به بار نشسته را به خوبی برای مردم تشریح کنند.

وی ادامه داد: برنامه های مردمی در ایام دهه فجر موجبات دلگرمی و امیدواری را دوچندان می کند.
امام جمعه خمین بیان کرد: اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه و جهان اسلام مدیون بنیانگذار جمهوری اسلامی و خون شهدا است و پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی (ره) ، ایران را در جهان اسلام و منطقه عزتمند کرد.

حجت الاسلام حسینی تاکید کرد: در شرایط حساس کنونی که دشمن توطئه هایی علیه انقلاب طراحی می کند برنامه های دهه فجر باید با شکوهتر از هرسال برگزار شود.

فرماندار خمین نیز در این نشست گفت: 250 برنامه متنوع فرهنگی، هنری، ورزشی و اقتصادی برای دهه فجر در خمین تدارک شده است.

سید مهدی ساداتی با بیان اینکه حضور پررنگ مردم در برنامه های دهه فجر امسال محسوس است، افزود: ویژه برنامه های دهه فجر در استان مرکزی از بیت تاریخی امام خمینی (ره) در خمین با برگزاری شورای اداری و با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیران اجرایی آغاز می شود.


وی، گلباران بیت تاریخی امام خمینی(ره) با حضور مسئولان استانی، نواختن زنگ انقلاب، دیدار با خانواده های معزز شهدای انقلاب و مدافع حرم و افتتاح ده ها طرح اقتصادی و عمرانی را از مهمترین برنامه ها 12 بهمن در زادگاه امام خمینی (ره) عنوان کرد.

فرماندار خمین خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره یک هزار شهید و سرداران خمین دردهه فجر از دیگر برنامه های تدارک شده است.

ساداتی ادامه داد: مردم باید قدر انقلاب را که با ایثار، نثار خون و پایمردی فرزندان این مرز و بوم به ثمر نشسته بدانند و برگزاری ویژه برنامه های دهه فجر با حضور اقشار مختلف مردم نشان از قدر شناسی مردم دارد.