جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

بازشدن پای تکنولوژی های نوین به صنایع سنگ کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

بازشدن پای تکنولوژی های نوین به صنایع سنگ کشور

بازشدن پای تکنولوژی های نوین به صنایع سنگ کشور

بازشدن پای تکنولوژی های نوین به صنایع سنگ کشور

 

بهره برداری آزمایشی بزرگترین و مدرن ترین واحد فرآوری سنگ خاورمیانه در محلات آغاز شد.

آذر نوش مدیر عامل این واحد صنعتی گفت: این کارخانه فرآوری سنگ با سرمایه گذاری 15 هزار یورو و 25 میلیارد تومان در وسعت 50 هزار متر مربع فضای کارگاهی آغاز به کار کرده و ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 800 هزا ر متر مربع سنگ اسلپ سنگ های ورقه ای با ابعاد بزرگ است که از کوپه های سنگ استخراج شده معدن فرآوری می شود و تا پیش از این ظرفیت تولید سنگ های اسلپ را در کشور تنها 100 هزار متر مربع بود.

محمد کبیری مدیر تولید این واحد صنعتی هم گفت : با استقرار مدرن ترین تکنولوژی های فرآوری سنگ هر گونه ترک شکستگی و تخلخل در کوپه های سنگ معدنی قابل فرآوری است که این امر ارزش افزوده سنگ را تا سه برابر افزایش می دهد.

خرید نصب و بهره برداری از تجهیزات و ماشین آلات خاص برش گرد و مدرن سنگ هم از دیگر ویژگی های این واحد صنعتی است که امکان تولید محصولاتی چون ستون های گرد سنگی و با طراحی های خاص را هم فراهم آورده است .

آذر نوش سرمایه گذاران طرح فرآوری سنگ گفت : در حال حاضر 200 نفر در این واحد صنعتی مشغول به کارند که با بهره برداری از طرح توسعه تا پایان سال ظرفیت تولید و اشتغال زایی این واحد صنعتی سه برابر خواهد شدجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ