جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

بازدید نماینده مردم محلات و دلیجان از اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید نماینده مردم محلات و دلیجان از اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات

بازدید نماینده مردم محلات و دلیجان از اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات

بازدید نماینده مردم محلات و دلیجان از اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات

در این بازدید که با حضور حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در ساختمان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات انجام شد، حجت الاسلام سلیمی ضمن دیدار با رئیس و کارکنان این اداره و رئیس اتاق اصناف شهرستان محلات در جریان مشکلات واحد‌های صنفی و صنعتی شهرستان محلات قرار گرفت.

وی در این دیدار، پیگیری دریافت ۱۵ درصد حقوق دولتی معادن شهرستان را حق مسلم مردم مناطق دانست و خواستار پیگیری هرچه بیشتر این مطالبات از طرف اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات شد.

سلیمی در خصوص مشکلات شهرک اصناف شهرستان محلات نیز گفت: حل مشکلات این شهرک جهت استقرار اصناف شهرستان نیازمند عزم جدی در مسولین اجرایی شهر و متولیان امر در شهرستان است.

وی همچنین با اشاره به رکود در بخش‌های مختلف صنعت گفت: با توجه به شرایط فعلی توجه جدی به فضای کسب و کار و تجارت در جهت کمک به رونق اقتصادی ضروریست و همه مسئولین باید با اتحاد و همدلی در این زمینه گام برداریم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه با اشاره به بالا بودن پایه مالیاتی شهرستان محلات نسبت به شهرستان‌های همجوار گفت: پایه مالیاتی شهرستان بایستی اصلاح شود ودر این خصوص نیز قبلا دستوراتی را از مسولین مربوطه اخذ کرده ایم ولی متاسفانه برخی گزارشات مالیاتی تهیه شده اجازه اجرایی شدن آن را نمی دهد.