جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

بازدید فرماندار از روستای امانیه از توابع بخش مرکزی شهرستان زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید فرماندار از روستای امانیه از توابع بخش مرکزی شهرستان زرندیه

بازدید فرماندار از روستای امانیه از توابع بخش مرکزی شهرستان زرندیه

بازدید فرماندار از روستای امانیه از توابع بخش مرکزی شهرستان زرندیه

 

محمدکردی فرماندار شهرستان زرندیه بهمراه معاونت فرمانداری ، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در بازدیدی از روستای امانیه ازتوابع بخش مرکزی شهرستان زرندیه بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این روستا قرار گرفتند.

فرماندار زرندیه در این دیدار به برخی مسائل سیاسی و اقتصادی کشور و شهرستان اشاره و با تاکید برعزم و اراده دولت مبنی بر رونق اشتغال و بالابردن سطح رفاه در روستاها اشاره کرده و یکی از مصادیق بارز آنرا آمادگی دولت جهت در اختیار گذاشتن تسهیلات با کارمزد سه درصد بر اساس دستورالعمل های ابلاغی جهت راه اندازی تعاونی های مشارکتی در خصوص ا جرای طرح های تولیدی عنوان نمود.

وی در ادامه به وجود طرح های مهمی همچون شهرک صنعتی در حال احداث شهید حاج امینی در کنار جاده بوئین زهرا به ساوه در محدوده شهرستان زرندیه خبرداردو به مجتمع پرورش شترمرغ و کارخانه سیمان خاکستری در اطراف روستای امانیه اشاره وتاثیر گذاری آنرا بر اقتصاد این روستا غیرقابل انکار دانستد و از اهالی خواستار استفاده از این ظرفیت جهت توسعه روستای امانیه شدند.

در این دیداردهیار و شورای اسلامی روستای امانیه به طرح بخشی از مسائل و مشکلات روستای خود با مسئولین حاضر پرداختند لازم به ذکر است روستای امانیه یکی از مراکز دامپروری و تولید لبنیات و گوشت شهرستان محسوب می شود.