جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان محلات

آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان محلات

آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان محلات

با حضور سردار فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی، آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان محلات برگزار شد.

سردار عزیزی، فرماندهی نیروی انتظامی استان در این آیین با اشاره به برنامه ویژه ناجا در جذب مشارکت‌های مردمی گفت: رویکرد جامعه محوری از سال 78 در نیروی انتظامی آغاز شد و هر ساله در حال ارتقاء آن هستیم چراکه معتقدیم همکاری و مشارکت مردم یکی از مولفه های موفقیت بوده و هست.

عزیزی امنیت را هدف و وسیله دانست و افزود: امنیت هدف است چرا که همه باید تلاش کنیم تا به آن برسیم و وسیله است چرا که امنیت لازمه رشد، پیشرفت و تعالی در جامعه است.

وی ادامه داد: امنیت در جامعه با انجام وظایف قانونی از طرف مسئولین در بخش‌های مختلف خود به خود به وجود خواهد آمد و پس از آن نیز نیروی انتظامی وظیفه نظارت بر این امنیت را خواهد داشت.

حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات نیز گفت: امنیت در جامعه امروز مولفه‌های متعددی دارد که در گذشته هیچ یک از آنها مطرح نبوده است و برای ایجاد امنیت در ابعاد مختلف و گسترده امروزی پلیس نیازمند استفاده از دانش روز است.

ربانی افزود: بخشی از نا امنی‌های امروز جامعه ما ارتباط تنگاتنگی با نقشه های دشمنان برای ایستادگی و مقابله با جمهوری اسلامی دارد و تمامی ارکان ایجاد امنیت در جامعه باید برای آن تلاش کنند.

امام جمعه محلات یکی از بهترین برنامه های نیروی انتظامی در سالهای اخیر را ایجاد همبستگی با مردم دانست و بیان کرد: ایجاد اعتماد در دلهای مردمی خود راهگشا خواهد بود و بسیاری از مشکلات را برطرف خواهد کرد.

سید احمد سجادی فرماندار شهرستان محلات در این مراسم گفت: در دنیا برای مقابله با ناهنجاری‌ها و نا امینی‌ها در سطوح مختلف از شیوه‌های مختلف استفاده می‌شود.

وی جذب مشارکتهای مردمی را یکی از سطوح برخورد با ناهنجاری ها دانست و بیان کرد: جذب مشارکت مردم موجب افزایش سرمایه انسانی در سطح جامعه خواهد شد.

سجادی در خاتمه بر لزوم برخورد فرا جناحی پلیس در سطح استان و شهرستان تاکید کرد.