جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

اینجا به وقت مرکزی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

اینجا به وقت مرکزی

Loading the player...

 

پخش یک برنامه زنده تلویزیونی در جمعه های فصل پاییز با نام «اینجا به وقت مرکزی» از آنتن شبکه آفتاب آغاز شد

در این برنامه که در ساختار مجله ای تهیه و اجرا می شود سعی شده با بهره گیری از گزیده برنامه های هفته گذشته شبکه آفتاب لحظات خوب و خوشی را در آدینه هر هفته برای مخاطبان رقم بزند

مجله تصویری «اینجا به وقت مرکزی»، برنامه‌ای فرهنگی هنری و اجتماعی است که بر مبنای متن، آیتم های کنداکتور شبکه و دیگر بخش های جذاب شکل‌گرفته است.

در ابتدای برنامه صفحات مجله معرفی شوند و سپس صفحات مجله اجتماعی و فرهنگی هنری اینجا به وقت مرکزی در قالب بخش های برنامه به شرح ذیل پخش می شود: یکی از آیتم های شاد برنامه اینجا آبادی، آیتم ورزش همگانی برنامه همگام با ورزش، 2بخش انیمیشن 4 دقیقه ای، آیتم آشپزی یا خیاطی برنامه خانه آفتابی، آیتم معرفی جاذبه های دیدنی شهرستانهای برنامه چهارسوق همدلی، آیتمی از اینجا خبری هست ، برشی از فیلم های سینمایی تاریخی، برشی از فیلم های سینمایی خانوادگی شاد، آیتم میهمان برنامه یا ارتباط تلفنی با هنرمندان، ارتباط با هواشناسی، ارتباط با پلیس، توصیه های پزشکی بهداشتی، آیتم حضور مدیران کل استان در جامعه ازبرنامه چهارسوق همدلی فصل ، گزارش های خبری، رویدادهای هفته گذشته و هفته آینده در ارتباط تلفنی با خبرنگاران و گزارشگران، موسیقی وترانه های شاد، و ... پخش می شود.

یکی از بخش‌های ویژه این برنامه حضور چهره‌های هنری (خوانندگان) استانی به عنوان مهمان در برنامه است که با ترانه ها و موسیقی های جداب ساعات خوشی را در آخر هفته برای مردم استان مرکزی  فراهم می کند

پخش مجله تصویری «اینجا به وقت مرکزی » از جمعه، سوم مهرماه آغازشده و تا پایان فصل پاییز 94 ادامه خواهد یافت. این برنامه هر هفته جمعه های پاییزی به‌صورت زنده از ساعت 10:15 به مدت 90 دقیقه روی آنتن سیمای شبکه آفتاب می‌رود.

 

سال تولید: 1394

 

تهیه کننده: ندا حسین آبادی

مجری: جواد فراهانی ماستری

تصویربردار: آقای قهرمانی - رضا نورمحمدی

تدوینگر: درویشی

صدابردار: حدیث محمدی

دستیار تهیه: حمیده عموحسینیاشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __