ایستگاه جوانی

 

جوانان استان مرکزی هر روز ساعت 16:15به مدت 40دقیقه در ایستگاه جوانی توقف می کنند

برنامه ایستگاه جوانی، عنوان برنامه ای است ویژه مخاطب جوان که هر روز ساعت 16:15 به مدت 40 دقیقه به تهیه کنندگی فائزه امینی تهیه و به مخاطبان ارائه می شود.

این برنامه که از مضمونی اجتماعی برخوردار است با طرح موضوعات مختلف در فضایی شاد و مفرح سعی در آگاهی بخشی و اطلاعی رسانی به جوانان استان مرکزی دارد. این برنامه به منظور هرچه فعال کردن جوانان و حضور پررنگ شنوندگان در برنامه، باشگاه مخاطبان جوان را راه اندازی کرده است. مخاطبان جوان با عضویت در برنامه و ارائه مطالب خود در زمینه های ادبی، علمی و هنری و ... و شرکت در مسابقه تلفنی ارتباط و تعاملی صمیمانه و دو سویه با برنامه ایستگاه جوانی برقرار می کنند و نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با موضوع برنامه انعکاس دهند.

ایستگاه جوانی برای مشارکت جوانان سایر شهرستانهای استان، از بین قشر جوان، گزارشگرهای افتخاری را مشخص کرده است و هر روز با ارتباط گرفتن با یکی از گزارشگران افتخاری در شهرستانها، خبرهایی که مربوط به آنهاست را ارائه می دهد.

جوان و معنویت، اعتقاد جوان،سلامت جسم و روان، ارتباطات انسانی، تشکیل خانواده، مسئولیت پذیری، اوقات فراغت، مشکلات وانتظارات، آینده و آرمانها، خودشناسی و خودباوری جوانان از جمله موضوعاتی است که در برنامه مطرح می شوند

مسابقه ی ترنج، و یک شرکت کننده ی تلفنی در برنامه ی هر روز ایستگاه جوانی قرار دارد.

Loading the player...
عوامل تولید:

 

عوامل ساخت برنامه:

تهیه کننده: فائزه امینی

گویندگان: جواد فراهانی، جواد نیکدل، لیلا رحیمیان و شهپر عسگری

گزارشگرران: آقای فراهانی، خانم غفاری

 

تاریخ تولید: 1393


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ