جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

ایران با قوت و قدرت ایستاده است - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران با قوت و قدرت ایستاده است

ایران با قوت و قدرت ایستاده است

ایران با قوت و قدرت ایستاده است

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی : جمهوری اسلامی ایران در چهل و یکمین فجر انقلاب با قوت و قدرت در پیروی از آرمان‌های امام(ره) و رهبری ایستاده است.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک ، نماینده ولی فقیه در استان در مراسم نواختن زنگ انقلاب در بیت تاریخی امام راحل در خمین افزود: ترور و شهادت شهید سلیمانی و یارانش عزم مردم ایران اسلامی را مستحکم‌تر کرد.

آیت الله دری نجف‌آبادی افزود: دستاوردهای نظام و انقلاب بر هیچکس پوشیده نیست و امروز همه باید پاسدار آرمان های نظام و امام راحل باشند.

وی گفت: معامله قرن توطئه‌ای بزرگ برای مقابله با اتحاد اسلام و قرآن است.

استاندار مرکزی هم گفت: امام خمینی (ره) با مجاهدت و رهبری مدبرانه خود مسیر انقلاب را به سمت و سوی حمایت از مظلومان هدایت کردند.
 آقازاده با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی‌ها و شهدای گلگون کفن انقلاب افزود: زنان و مردان انقلابی ایران امروز ادامه دهنده راه امام(ره) و مکتب شهیدان هستند و ملت ایران اجازه نخواهد داد راه و مسیر انقلابی به بیراهه برود.
وی گفت: مردم غیرتمند انقلابی ایران با قدرت از آرمان‌های اسلام و انقلاب دفاع می‌کنند و به لطف و مدد مردم و راهبری رهبر معظم انقلاب، این انقلاب به دست صاحب اصلی خود حضرت ولی عصر (عج) می‌رسد.
امام جمعه خمین هم دراین مراسم گفت: امام راحل در ۱۲ بهمن ۵۷ نور دیگری بر تاریخ ایران تابانید.
حجت الاسلام حسینی‌پور افزود: در بهار چهل و یکمین سال انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری برای کشور به دست آمده است‌.
وی گفت: ملت ایران با قوت و قدرت از نظام و انقلاب دفاع خواهند کرد.
زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در بیت تاریخی امام خمینی (ره) در خمین نیز نواخته شد.