سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

آیت الله هاشمی آموزه های امام راحل را با ادبیات مردمی منتقل می کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

آیت الله هاشمی آموزه های امام راحل را با ادبیات مردمی منتقل می کرد

آیت الله هاشمی آموزه های امام راحل را با ادبیات مردمی منتقل می کرد

آیت الله هاشمی آموزه های امام راحل را با ادبیات مردمی منتقل می کرد

استاد دانشگاه شیخ مفید قم گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی عمر با برکتش همراه و یار دیرین مقام معظم رهبری بود و آموزه های امام راحل را نیز با ادبیات خاص و مردمی منتقل می کرد

دکتر سید علی میر موسوی  در آیین بزرگذاشت هفتمین روز رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد اعظم دلیجان، افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی برجسته، عالمی ربانی و سیاست ورزی آگاه بود که در پست ها و جایگاه های مختلف در نظام اسلامی دینش را به کشور و ارزش های انقلاب اسلامی به بهترین شکل ادا کرد.

وی بیان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیت کم نظیر در تاریخ معاصر است و صبر، درایت، منش و راهی را که در دفاع از حریم انقلاب و اسلام داشت ستودنی است.

دکتر میر موسوی افزود: ولایت پذیری و رسم وفاداری به رهبر در آیت الله هاشمی رفسنجانی مثال زدنی بود.

وی اظهارکرد: آیت الله هاشمی همه وجودش را وقف ملت کرد و کارنامه مجاهدت های وی قبل و بعد از انقلاب مثبت است و مردم فهیم نیز در ایین تشییع و هفتم وی مراتب قدردانیشان را بیان کردند.

وی افزود: بعد از رحلت امام با تمام وجود ولایت فقیه را معرفی و تقویت کرد آن هم در زمانی که کشور در معرض آسیب و خطر بود آیت الله هاشمی با شهامت و اخلاص به نظام خدمت کرد.
استاد دانشگاه شیخ مفید قم تاکید کرد: در صیانت از ولایت فقیه بکوشید همان گونه که هاشمی با تبعیت از ولایت فقیه این نظام را صیانت کرد.

آئین بزرگداشت هفتمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور گسترده مردم و مسئولان محلی شهرستان دلیجان برگزار شد.