جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

آیت‌الله دری نجف‌آبادی رأی خود را به صندوق انداخت - نمایش محتوای خبر

 

 

آیت‌الله دری نجف‌آبادی رأی خود را به صندوق انداخت

آیت‌الله دری نجف‌آبادی رأی خود را به صندوق انداخت

آیت‌الله دری نجف‌آبادی رأی خود را به صندوق انداخت

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با حضور در شعبه سیار 233 شهری رای خود را به صندوق انداخت.
 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک؛ نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در ساعات اولیه روز جمعه با حضور در شعبه سیار 233 شهری واقع در بیت نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در اراک رای خود را برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صندوق انداخت.

وی پس از انداختن رأی خود به صندوق، در جمع خبرنگاران انتخابات را مظهر عزت و اقتدار ایران و ایرانی دانست و گفت: یکی از افتخارات بزرگ امام راحل این بود که می‌گفت ما خدمت گذار مردم هستیم چراکه مردم هستند که به جمهوری اسلامی رأی دادند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: رأی مردم در جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌ها حضور مردم سرنوشت ساز است و رأی دادن حق شرعی این مردم است و این مردم سالاری دینی یادگار امام و شهدا است.

آیت الله دری خاطر نشان کرد: امیدواریم مردم امروز با حضور حماسی خود در عرصه انتخابات، پاسخی سخت به توطئه‌های دشمن دهند.

مدارک لازم برای کسانی که قصد حضور در انتخابات به منظور رای به نامزدهای انتخاباتی دارند شامل شناسنامه و کارت ملی یا کدملی می‌شود.

۳۱۴ شعب اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر اراک و بخش‌های مرکزی، معصومیه و ساروق دایر است و هشت هزار نیروی اجرایی، نظارت، بازرس، نظامی و انتظامی، خدمت رسان و پشتیبان در امر برگزاری انتخابات شهرستان اراک دخالت دارند.

استان مرکزی با بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت با 12 شهرستان هفت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.