سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین برکات انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین برکات انقلاب اسلامی

ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین برکات انقلاب اسلامی

ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین برکات انقلاب اسلامی

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: دهه فجر ایام الله است چراکه خداوند عنایت کرد شاه فراری شد و انقلاب در این ماه به پیروزی رسید و برکات زیادی را با خود آورد.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آیت الله دری نجف آبادی در خطبه های امروز نماز جمعه شهر اراک در مصلای بیت المقدس گفت: دهه فجر ایام الله است چراکه خداوند عنایت کرد شاه فراری شد و انقلاب در این ماه به پیروزی رسید و برکات زیادی را با خود آورد.

وی با بیان اینکه امام (ره)، آزادگی، مردانگی و غیرت و شرف را برای ملت ایران زنده کرد افزود: دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی در بخش های عمرانی و زیر ساختی و سایر بخش ها بیشمارند و نباید اجازه داد که این همه حسن و نیکی نادیده گرفته شود.

خطیب جمعه اراک در بخش دیگری از خطبه ها با بیان اینکه آمریکایی‌ها از اینکه در چهار دهه گذشته پایگاه عظیم ایران را از دست داده اند تصریح کرد: مردم ما با قدرت در مقابل آمریکا ایستاده اند و این نشان از قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

آیت الله دری نجف آبادی تاکید کرد: مسئولان باید تلاش بیشتری داشته باشند و این وابستگی به نفت را به فراموشی بسپارند و با حمایت همه جانبه از تولید ملی در مسیر استقلال اقتصادی گام بردارند.

وی، گریزی هم به انتخابات دوم اسفند ماه زد و گفت: نمایندگان مجلس آینده باید بدنبال خدمت به مردم وتلاش برای پیشرفت جمهوری اسلامی ایران باشند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: نماینده مجلس باید نماینده ایران ، اسلام ، قرآن و مردم باشد، نماینده نباید دنبال رابطه بازی، باندبازی و سوء استفاده جناحی و اقتصادی باشد ،چرا که خیانت به مردم خیانت به خون شهدا ،امام و رهبری است.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به در پیش بودن ایام فاطمیه گفت : حضرت فاطمه (س) چراغ راه همه بشریت تا قیام قیامت است و هیئت های مذهبی باید شان و منزلت بزرگ بانوی اسلام را در مراسم و عزاداری ها رعایت کنند.

وی، همچنین از کمک و همیاری مردم استان مرکزی در حوادث و سیل اخیر استان سیستان و بلوچستان تشکر و تصریح کرد: کمک به آسیب دیدگان از وظایف همگانی است که بهترین خدمت بعد از ایمان به خدا خدمت به بندگان خدا است.