جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

آژانس کتاب در بیت تاریخی امام(ره) در خمین راه‌اندازی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

آژانس کتاب در بیت تاریخی امام(ره) در خمین راه‌اندازی می‌شود

آژانس کتاب در بیت تاریخی امام(ره) در خمین راه‌اندازی می‌شود

آژانس کتاب در بیت تاریخی امام(ره) در خمین راه‌اندازی می‌شود

مدیرموسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) خمین گفت: راه‌اندازی آژانس کتاب در زمینه ارسال کتاب‌های امام(ره) و اندیشه ایشان به سراسر کشور با هزینه بیت تاریخی در خمین از جمله برنامه‌هایی است که به‌زودی اجرا می‌شود.

علی‌رضا مرودشتی  در نشست خبری که در بیت تاریخی امام(ره) برگزار شد اظهار داشت: نبود حضور خبرنگاران در برنامه‌ای مانند نشست خبری نشان از خلف وعده و نبود پیشرفت در کارشان است خبرنگاران چشم بینای یک جامعه هستند و وظیفه اطلاع‌رسانی و نقد برنامه را برعهده دارند.

وی افزود: سفر رئیس جمهوری به استان مرکزی و شهرستان خمین برنامه‌ای بسیار تاثیرگذار و مثبت برای مردم خمین است و حضور همه مردم از هر گروه‌ و حزبی نشان از وحدت‌ آنها دارد و همه در را ستای توسعه خمین یک صدا شده و هدفشان برطرف کردن فقر و بیکاری مردم خمین است در واقع دنیای اسلام مدیون خمین و امامی است که بزرگترین حرکت انقلاب جهانی  را انجام داد.

مدیرموسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) خمین با اشاره به برنامه‌ها بیت امام در زمینه گردشگری و جذب توریست و تبدیل این شهرستان به شهر توریستی گفت: شناساندن خمین و معرفی بیت امام وظیفه همه مردم در هر حوزه و شغلی است و کم کاری در این راستا نشان از ضعف ما است.

مرودشتی بیان کرد: قرار دادن ماکت بیت امام خمینی (ره) در میادین مرکز استان‌ها و شهرستان‌ها از دیگر برنامه‌ها است راه‌اندازی آژانس کتاب در زمینه ارسال کتاب‌های امام(ره) و اندیشه ایشان به سراسر کشور با هزینه بیت از جمله برنامه‌هایی است که به‌زودی اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: با اجرای چنین برنامه‌هایی زادگاه امام راحل باید کشوری شود که همه مردم از سراسر دنیا تشویق شوند و به این مکان سفر کنند و خمین به عنوان شاه راه اصلی قرار بگیرد مردم کشور بتوانند از این مکان مقدس بازدید داشته باشند.

مدیر موسسه تنظیم ونشر آثارامام خمینی (ره) خمین با اشاره به سخنان حجت‌الاسلام سید حسن خمینی درباره شخصیت امام خمینی(ره) گفت: در نظر داریم در طرحی پیشنهادی صحبت‌های ایشان را به صورت سه بعدی در جای جای ایران در دید عموم نصب کنیم.