رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه

آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه

آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه

این مراسم در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان زرندیه با حضورائمه جمعه و اعضای شورای تامین زرندیه و اعضای شورای اداری و خانوداه های معظم شهدا و معتمدین شهرستان برگزارشد.

حجت السلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرندیه در آئین تکریم و معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان زرندیه گفت : عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بسیار خوب است و مردم از تعامل خوب این نیرو تمجید و تشکر میکنند .

وی در ادامه نیز با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی شهرستان گفت: پلیس این شهرستان با انجام عملیات متعدد در برخورد با مخلین آرامش مردم اراده عملی این نهاد را در برخورد با هنجار شکنان نشان داده است

 وی در پایان با تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حفاظت از ارزش های انقلاب اسلامی گفت: نیروی انتظامی افتخار می کند که سرباز ولایت است و مأموران نیروی انتظامی افتخار دارند که زیر نظر ولایت حرکت کرده و منویات رهبری را اجرایی می کنند

در ادامه فرماندار شهرستان زرندیه گفت : جایگاه امنیتی این شهرستان و با توجه به هم مرز بودن شهرستان زرندیه با 7 شهرستان دیگر رباط کریم –ری-قم-همدان-قزوین –ساوه به عنوان یکی از امن ترین شهرها در استان مرکزی است که مرهون تلاشهای نیروی نظامی وانتظامی است.

کردی افزود: اتحاد،انسجام و یکدلی مردم وپلیس باعث شکست توطئه های دشمنان می گردد.

سردار عزیزی فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی در این مراسم ضمن تشکر از زحمات 4 ساله سرهنگ داود کاظمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه در دوران مسئولیت خویش در این شهرستان تقدیر بعمل اورد وگفت :این عملکرد حاصل زحمات وتالش های ایشان و همدلی مردم شهرستان زرندیه میباشد.

.فرمانده نیروی انتظامی استان در پایان ضمن قدر دانی از همکاری مردم و مسئولین در تعامل با پلیس و تأمین نظم و امنیت گفت :نقش مردم و مسئولین در همکاری با نیروی انتظامی در حفظ نظم و امنیت بسیار مطلوب میباشد و انچه حاصل امنیت و آرامش و عملکرد مطلوب از نیروی انتظامی است قطعا"با همکاری مردم ممکن میشود و در واقع امنیت اصلی را باعملکرد خود مردم فراهم میگردد.

 در پایان با حضور سردار عزیزی فرمانده نیروی انتطامی استان مرکزی از زحمات 4 ساله سرهنگ کاظمی قدردانی و سرهنگ روشندل محد رضا روشندل به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه معرفی شد.