جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

اولین رزمایش شبانه دفاع از کوی برزن در محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

اولین رزمایش شبانه دفاع از کوی برزن در محلات

اولین رزمایش شبانه دفاع از کوی برزن در محلات

اولین رزمایش شبانه دفاع از کوی برزن در محلات

اولین رزمایش شبانه دفاع از کوی برزن درون شهری کشور 29 مهر ماه همراه با انفجارات سبک وسنگین

در شهرستان محلات برگزار خواهد شد و لذا از مردم می‌خواهیم در زمان اجرای عملیات ضمن همکاری به مسئولین امدادی و امنیتی، نگران صداهای انفجار و آژیر‌های خطر نباشند.

خواهد شد و لذا از مردم می‌خواهیم در زمان اجرای عملیات ضمن همکاری به مسئولین امدادی و امنیتی، نگران صداهای انفجار و آژیر‌های خطر نباشند.

اولین رزمایش شبانه دفاع از کوی برزن درون شهری کشور 29 مهر ماه همراه با انفجارات سبک وسنگین در شهرستان محلات برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار علی مطلبی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات در جمع خبرنگاران گفت: رزمایش شهدای مدافع حرم، اولین رزمایش شبانه دفاع از کوی برزن درون شهری کشور، 29 و 30 مهر ماه همزمان با سراسر استان در شهرستان محلات توسط گردان بیت المقدس بسیج شهر محلات برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: اولین روز رزمایش با فراخوان و برگزاری کلاس‌های توجیهی و استقرار نیروها آغاز خواهد شد و اجرای عملیات اصلی از ساعت 22 الی 24 پنج شنبه شب در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.
مطلبی هدف از اجرای این رزمایش را ایجاد آمادگی در بسیجیان گردان بیت المقدس و دستگاههای امدادی و خدماتی جهت مقابله با حوادث و جنگ شهری عنوان و افزود: در این رزمایش نیروهای عمل کننده، تاکتیک کمین و ضد کمین، مقابله با نا آرامی‌ها، کنترل معابر وصولی، عملیات امداد و نجات را تمرین خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات در خاتمه خاطر نشان کرد: با توجه به این که اجرای عملیاتی رزمایش از ساعت 22 الی 24 پنج شنبه شب و همراه با انفجارات سبک و سنگین و تردد خوردروهای امدادی در سطح شهر خواهد بود، لذا ضمن درخواست از مردم جهت همکاری با مسئولین امدادی و امنیتی، نگران صداهای انفجار و آژیر‌های خطر نباشند.