جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

آهنگ توسعه زادگاه امام راحل کند است - نمایش محتوای خبر

 

 

آهنگ توسعه زادگاه امام راحل کند است

آهنگ توسعه زادگاه امام راحل کند است

آهنگ توسعه زادگاه امام راحل کند است

فرماندار شهرستان خمین گفت: آهنگ توسعه زادگاه امام راحل کند است و به تناسب خدمات و تاثیرگذاری که این خطه در بخش های مختلف داشته، رشد نکرده است.

سید مهدی ساداتی روز دوشنبه در آیین دیدار مردمی رئیس جمهوری در ورزشگاه شهید مطهری خمین افزود: شهر خمین مهد عالم پرور است که امام راحل را که جوهر تمدن قرن حاضر است، در خود پرورش داده است.

وی اظهار کرد: سیاست ها و راهبردهای دولت تدبیر و امید در بهبود وضعیت اقتصادی کشور، سیاست خارجی و احیاء مکارم اخلاقی مثال زدنی است و با وجود همه تنگناها توانسته است موفقیت های متعددی داشته باشد.

ساداتی خاطرنشان کرد: تداوم مسیر دولت می تواند تجلی رویاهای سازندگی و توسعه کشور در سند راهبردی چشم انداز نظام در افق 1400 را محقق کند.

وی عنوان کرد: حضور کاروان تدبیر و امید در استان مرکزی و شهرستان خمین تسکین دهنده آلام و دغدغه های مردم است و خواست مردم این است که هدیه موثری از دولت دریافت کنند.

فرماندار شهرستان خمین ابراز امید واری کرد: با عنایت ویژه کابینه یازدهم شاهد ارتقاء شاخص های توسعه یافتگی و بهبود معیشت و اشتغال که مهمترین خواسته مردم استان و خمین است، باشیم.

شهرستان خمین از توابع استان مرکزی است که حدود 110 هزار نفر جمعیت آن در 2 شهر ،2 بخش و هفت دهستان زندگی می کنند.

فاصله این شهرستان تا اراک مرکز استان مرکزی، 61 کیلومتر است.

سفر حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در جریان سی و دومین سفر استانی خود به استان مرکزی، 2 روز است که روز اول آن در اراک برگزار شد.

دیدار با مردم استان مرکزی و شهرستان اراک در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک، بازدید از شرکت واگن پارس اراک، نشست سرمایه گذاری و توسعه، افتتاح طرح های ویدئو کنفرانسی و دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان از برنامه های سفر رئیس جمهوری در روز اول بود.

به گزارش ایرنا، دیدار با مرم شهرستان خمین در ورزشگاه شهید مطهری، بازدید از بیت تاریخی امام راحل و تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره)، شرکت در شورای اداری و نشست با اصحاب رسانه و تشریح برنامه های سفر، از برنامه های امروز (دوشنبه) است.

دولتمردان تدبیر و امید از اولین سفر استانی خود در 24 دی ماه سال 92 تاکنون به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستان های استان تهران (شهریار، ملارد و قدس، اسلامشهر، ری، رباط کریم و بهارستان) خراسان شمالی، کردستان، همدان، مازندران، یزد، سمنان، کرمان، آذربایجان غربی، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد و قزوین سفر کرده اند.

سی و دومین ایستگاه سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید در استان مرکزی است.