جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

انقلاب اسلامی الهام بخش کشورهای مسلمان - نمایش محتوای خبر

 

 

انقلاب اسلامی الهام بخش کشورهای مسلمان

انقلاب اسلامی الهام بخش کشورهای مسلمان

انقلاب اسلامی الهام بخش کشورهای مسلمان

حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نقشه های خصمانه دشمنان را نقش بر آب می کند.

نماینده ولی فقیه در استان درخطبه های نماز جمعه اراک با اشاره به اینکه حضور حماسی و پر شور در جشن بزرگ انقلاب22 در بهمن  باعث کوری چشم دشمنان می شود افزود :حضرت امام خمینی(ره)با تکیه بر مردم و مدد الهی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی را رقم زدند و در حال حاضر این انقلاب برای ملتهای دیگر هم الهام بخش شده است.

آیت الله دری  با اشاره به اینکه تصمیمات رئیس جمهور جدید آمریکا کاملا ضد بشری است واین مرزبندی های غلط از یک فرهنگ شوم وغلط سرچشمه می گیرد،گفت : ایران اسلامی با داشتن فرهنگی غنی ، اسلامی وآمیخته با اهل بیت علیهم السلام در مقابل همه این بی هویتی ها ایستادگی می کند.

امام جمعه اراک افزود : مبارزه با طاغوتیان وصهیونیسم جزوظایف ماست و نمیگزاریم هیچ بیگانه ای در مورد مسائل داخلی کشور از جمله مباحث موشکی ونظامی برای ما تصمیم بگیرند.

نماینده ولی فقیه در استان بنیان نظام اسلامی را  بر  تحکیم خانواده استوار دانست و افزود:غربی ها  با برنامه های شیطانی خود به دنبال فروپاشی خانواده های اسلامی هستند.

آیت الله دری همچنین گفت:با پیروزی انقلاب اسلامی نقش زنان در جامعه اسلامی احیا شد وزنان هم در پیروزی انقلاب اسلامی نقش ویژه ای داشته است

امام جمعه اراک با اشاره به روز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها این روز را به  پرستاران  تبریک گفت.