سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

انعکاس شکوه 13 آبان درقاب شبکه آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

انعکاس شکوه 13 آبان درقاب شبکه آفتاب

انعکاس شکوه 13 آبان درقاب شبکه آفتاب

انعکاس شکوه 13 آبان درقاب شبکه آفتاب

 

شبکه آفتاب، 13 آبان ماه مصادف با روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی را به قاب تصویر می کشاند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، سیمای شبکه آفتاب با تولید و پخش ویژه برنامه تلویزیونی «13 آبان»  به تهیه کنندگی آقایان حامد شیدایی و ابراهیم مرادی با هدف و محوریت گرامیداشت روز ملی 13 آبان ماه و موضوع مبارزه با استکبار جهانی در سراسر استان با آیتم هایی از قبیل: آرم، گزارش مردمی ، نماهنگ، وله، کلام رهبری و... در روز یکشنبه مورخ 12 آبان از ساعت 22 به مدت 50 دقیقه و در دوشنبه مصادف با روز 13 آبان ماه از ساعت 9:30 صبح به مدت 120 دقیقه از محل مصلی بیت المقدس شهر اراک به صورت زنده و مستقیم همراه نگاه گرم بینندگان ارجمند شبکه استانی خواهد بود.

صدای شبکه آفتاب نیز با تهیه و پخش ویژه برنامه «یوم الله 13 آبان» به تهیه کنندگی آقایان جواد نیکدل و همایون قلعه نویی با موضوع پوشش مراسم راهپیمایی باشکوه 13 آبان ماه و با هدف آشنایی بیشتر مخاطبین با این روز مهم و اشاره به مباحث استکبار ستیزی با آیتم هایی از جمله: گزارش، گفتار، موسیقی، پخش سخنرانی، برقراری ارتباط با شهرستانهای استان مرکزی و... روز دوشنبه مورخ 13 آبان ماه، از ساعت 09:30 صبح به مدت 120 دقیقه به صورت زنده و مستقیم همراه شنوندگان صدای شبکه آفتاب می باشد.

خبر شبکه آفتاب نیز در یوم الله 13 آبان ماه، با تهیه وپخش دو مستند خبری با موضوع «تبیین وقایع 13 آبان» به مدت 10 دقیقه، پخش دو برنامه گفتگوی ویژه خبری به مدت 30 دقیقه، پوشش خبری جلسات، اطلاع رسانی و هماهنگی و اعلام مسیرها و اماکن برگزاری مراسم در شهرهای مختلف استان، دعوت گروه ها و نهادها و نیز پوشش و انعکاس مراسم راهپیمایی 13 آبان ماه در بیش از 56 نقطه استان مرکزی و... همراه با مخاطبان خود از سراسر کشور خواهد بود.

همچنین کانال خبرگزاری شبکه آفتاب به آدرس markaziirib@ نیز در فضای مجازی به اطلاع رسانی و تبیین این رویداد می پردازد.

فضای مجازی شبکه آفتاب هم در این مناسبت با انتشار بیش از 10 عنوان محتوا در قالب های مختلف از جمله: تولید 1 موشن گرافیک، تولید 10 اینفو گرافی، بارگذاری تیزرهای سیما و پخش آیتم های تأمینی ویژه 13 آبان ماه به تعداد 20 پست، اعلام مسیرهای راهپیمایی در شهرستانهای استان از طریق کانال های فضای مجازی شبکه آفتاب، پویش عکس از راهپیمایی، پوشش همزمان راهپیمایی با همکاری خبرنگاران معاونت خبر شبکه آفتاب، انتشار عکسهای مرتبط با روز 13 آبان، تولید 5 پادکست، تولید 5 کاریکانور یا تصویر سازی، و نیز استفاده از کلیپ، نماهنگ و سرودهای تهیجی و ضد استکبار در کانالها، سایت اختصاصی صداوسیمای استان مرکزی، صفحات شبکه آفتاب در شبکه های اجتماعی و... همراه لحظه های مخاطبان همیشگی خود در شبکه های مجازی و اجتماعی سراسر کشور می باشد.