جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

انتصابات در مرکز اراک - نمایش محتوای خبر

 

 

انتصابات در مرکز اراک

انتصابات در مرکز اراک

انتصابات در مرکز اراک

 

مراسم تکریم  معاونین و مدیران جدید صدا و سیمای مرکز استان مرکزی بر اساس ساختار جدید با حضور جناب آقای مراغه ای مدیرکل صدای استانهای سازمان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای استان مرکزی دراین مراسم قربانی جم مدیرکل صدا وسیمای مرکزی همدلی، تعامل و اتحاد را از ویژگیهای همکاران مرکز برشمرد.ایشان با ارائه گزارشی از عملکرد واحدهای مختلف مرکز،معرفی ظرفیتهای فرهنگی، اقتصادی و صنعتی استان را جز اولویتهای کاری دانست. ایشان خدمت خالصانه، بی منت و با افتخار در رسانه ملی را از جمله ویژگی های نیروی انسانی سازمان یرشمرد و رسالت مدیران و برنامه سازان را در شرایط فعلی که رسانه های نوین به بطن زندگی مردم نفوذ کرده اند را ، رسالتی سنگین دانستند.

قربانی جم  بیان نمودند که همکاران ما در شبکه آفتاب در هر جایگاهی که باشند چه مدیر و چه کارمند، از هیچ تلاشی برای تحقق منویات رهبرعزیز انقلاب و اجرای دقیق سیاستهای ابلاغی سازمان، دریغ نخواهند کرد.

مراغه ای مدیرکل صدای استانها هم در این مراسم مرکزاستان مرکزی را نمونه نجابت، سلامت و نیکی عنوان کرد و افزود قابلیت برنامه سازی شبکه آفتاب در حد بالایی در سازمان می باشد، وی مخاطب محوری را اساس تولید و تامین برنامه ها دانست و افزود رسانه در برنامه سازی باید در حفظ و جذب مخاطب کوشا باشد

مدیرکل صدای استانها با اشاره به افزایش شبکه های مجازی و رشد رسانه های بیگانه خاطر نشان کرد رسانه باید جلوتر از همه حرکت کند و نیروی رسانه باید در خط مقدم باشد و در حفظ ارزشها و نشر اهداف نظام اسلامی کوشا باشد

در ادامه این جلسه از خدمات و تلاش های ارزنده معاونین و مدیران قبلی تقدیر نموده و مدیران جدید واحدهای مختلف معرفی شدند