سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

آموزش کاکتوس خمیری - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

آموزش کاکتوس خمیری

   
 

 

   

 

مواد لازم : یک پیمانه پر آرد نشاسته ذرت – یک پیمانه سرخالی چسب چوب یک قاشق وازلین و یک قاشق گلیسرین با هم مخلوط می کنیم و با روش بن ماری روی کتری حرارت می دهیم. 5 دقیه یک طرف و دو دقیقه طرف دیگر خمیر را حرارت می دهیم .دستمان را وازلین می زنیم و خمیر را خوب ورز می دهیم و داخل یک نایلن قرار می دهیم تا خشک نشود و خمیر را 4 ساعت داخل یخچال قرار می دهیم.
وسایل لازم: نوار گاترین سیم روکشدار شماره 5 یا 7 ، ابزار شماره یازده، چسب چوب بی رنگ، قیچی و سیم چین و وسیله ای برای صاف کردن خمیر

طرز تهیه : یک مقدار از خمیر را با رنگ شماره 8 زرد می زنیم و رنگ شماره سبز 37 می باشد. یک گلوله کوچک از خمیر را بصورت اشک درمی آوریم و مقداری سیم را می بریم و داخل چسب چوب می زنیم و اشک را سر سیم قرار می دهیم و گلبرگ ها هم ابتدا بصورت اشک درمی آوریم و با وسیله ای آن را صاف می کنیم و با ابزار شماره 11 حالت برگ درمی آوریم و برگ ها را از کوچک به بزرگ از طریق چسب چوب به سیم می چسبانیم و به فاصله نیم سانت از هم فاصله داشته باشند  کار کمی که خشک شد سیم ها را کنار هم قرار می دهیم  و با نوار گاترین به هم وصل  می کنیم و داخل یک گلدان که قبلا انتخاب کرده ایم و داخلش اسفنج است قرار می دهیم.
کلمات کلیدی: گل سازی - گلسازی - گلهای خمیری – کاکتوس خمیری – کاکتوس

 

 

 

   

 

   

 

" در نگاه بیشتر ببینید "