جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

امنیت بستر ساز هرگونه فعالیت اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت بستر ساز هرگونه فعالیت اجتماعی

امنیت بستر ساز هرگونه فعالیت اجتماعی

امنیت بستر ساز هرگونه فعالیت اجتماعی
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت : امنیت مهم ترین ضرورت یک جامعه بشری و بستر ساز هرگونه فعالیت اجتماعی است .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اراک ؛ آیت الله دری نجف آبادی  و در چهارمین روز از هفته ناجا در دیار فرمانده انتظامی استان مرکزی و جمعی از نیروهای انتظامی گفت: نیروی انتظامی در بین مردم حرمت و جایگاه ویژه‌ای دارد و باید با ارتباط مستمر با مردم، این جایگاه را  حفظ  کند.
امام جمعه اراک افزود : پیوند مردم و پلیس و بالعکس در حوزه امنیت بسیار موثر است در سایه آن مردم در جریان اطلاعات قرار می گیرند، یاریگر پلیس در انجام کیفی ماموریت ها می شوند و این تعاملات عاملی بازدارنده از گرایش افراد به ارتکاب ناهنجاری های اجتماعی می شود.
وی ادامه داد : امنیت مهم ترین ضرورت یک جامعه بشری و بستر ساز هرگونه فعالیت اجتماعی است.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی یادآور شد : همه باید در ارتقاء امنیت اجتماعی در حوزه‌های مختلف آن به ویژه امنیت ملی به یکدیگر کمک کنیم.
آیت الله دری گفت : ضریب همکاری ها در حوزه امنیت باید ضریبی برهم فزاینده باشد.
امام جمعه اراک افزود : نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های امنیتی باید در برابر حوادث، خطرات، چالش ها ضمن رصد مستمر نسبت به دسیسه های دشمنان پیش بینی لازم را داشته باشند.
در این دیدار  فرمانده انتظامی استان مرکزی  هم با ارایه آمار و عملکرد نیروهای انتظامی استان مرکزی گفت :  در شش ماه نخست سال جاری با همراهی مردمی و تلاش کارکنان ناجا برای سومین سال متمادی شاهد کاهش جرائم در سطح استان مرکزی هستیم.
سردار عزیزی افزود : در نیم سال نخست امسال، ۲ تن و ۹۹۶ کیلوگرم ماده مخدر در عملیات مختلف پلیس استان کشف شد.
وی یادآور شد : با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در نیمه نخست سال جاری، کشته شدگان تصادفات در استان ۶ درصد کاهش یافته است.
سردار عزیزی افزود : در تحقق رویکرد پلیس استان در امنیت فضای مجازی، میزان کشفیات جرایم سایبری استان نسبت به وقوع این جنایت ۱۲۱درصد و بالاتر از میانگین کشوری است.