سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

امروز کشور به مردان تاریخ ساز و با اراده نیاز دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

امروز کشور به مردان تاریخ ساز و با اراده نیاز دارد

امروز کشور به مردان تاریخ ساز و با اراده نیاز دارد

امروز کشور به مردان تاریخ ساز و با اراده نیاز دارد

آیت الله دری به ثمر رسیدن انقلاب را نتیجه فداکاری و شهادت مردان بزرگ دانست و گفت : امروز هم کشور به مردان تاریخ ساز و با اراده نیاز دارد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک ؛ نماینده ولی فقیه در استان در جمع مدیران استان ، با اشاره به شرایط حساس کشور در عرصه بین المللی افزود : دشمنان می خواهند به کشور ضربه بزنند و مسئولین با هوشیاری بیشتر در مقابل این تهدیدات آینده نگری کنند.

آیت الله دری با اشاره به انتخابات پیش رو گفت : با ارزش نهادن به اصول نظام و آرمان های امام ، شهدا و رهبری ، زمینه توطئه و نفوذ دشمنان را از میان برداشت.

امام جمعه اراک گفت : مسئولان ، دولتمردان و سیاست گذاران هم باید مراقب باشند و کشتی با عظمت انقلاب را در مقابل توطئه های دشمن به سلامت به ساحل برسانند

وی ادامه داد : آمریکا و همدستانش در طول قرن های گذشته با اسلحه و تصمیمات خود سرانه و زورگویی بدون منطق می خواهندبه دنیا حکومت کنند و با ایجاد ناامنی در منطقه و دنیا به منافع خود دست یابند.

نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد : آمریکا سوریه را به استفاده از بمب های شیمیایی متهم کرده و با بهانه جویی به سوریه حمله می کند.

وی ، امام علی (ع) را الگوی عظمت ، شجاعت و مردانگی و فتوت دانست و افزود : رشد ، پیشرفت و عظمت کشور اسلامی در گرو مبارزه با ستم است.