رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

امروز به برکت انقلاب اسلامی است که مردم در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند. - نمایش محتوای خبر

 

 

امروز به برکت انقلاب اسلامی است که مردم در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند.

شناسه : 217948173

امروز به برکت انقلاب اسلامی است که مردم در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند.

امروز به برکت انقلاب اسلامی است که مردم در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند.

 

امام جمعه اراک با بیان اینکه با قصد قربت پای صندوق‌های رای حاضر شوید، گفت: حضور مردم در انتخابات نشان‌دهنده بیداری، هوشیاری، زمان‌شناسی، بصیرت و حادثه‌شناس بودن ملت، علما و بزرگان و رهبری است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه اراک ضمن دعوت از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای و شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، اظهار کرد: انجام این وظیفه شرعی و تکلیف دینی، سیاسی و عبادی، زمینه‌ساز حفظ غرور و عظمت ملی و اقتدار ملت و نظام و آبروی ما، رهبری و امام و شهداست.

وی گفت: حضور در پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات موجب یاس و ناامیدی دشمنان قرآن و اسلام است.

دری نجف آبادی افزود: این حضور نشان‌دهنده بیداری، هوشیاری، زمان‌شناسی، بصیرت و حادثه‌شناس بودن ملت، علما و بزرگان و رهبری است.

امام جمعه اراک با بیان اینکه مردی که سرنوشت کشور، دنیای اسلام و منطقه را متحول کرد امام راحل بود که از این استان قیام کرد، ادامه داد: امام راحل کار بسیار با عظمتی انجام داد، آنچه که علما در طول تاریخ انتظار داشتند و مجالی برای تحقق آن مهیا نشده بود به دست با کفایت امام راحل و با عنایت مردم عاشق امام حسین(ع) و صدیقه کبری(س) شکل گرفت که آثار آن را پس از سال‌ها می‌بینیم.

وی گفت: کشور امام زمان(عج) به برکت رهبری فقیهی فرزانه و مدیر و مدبر، شجاع و ولی فقیهی آگاه توانست کشتی انقلاب را با عظمت به سمت ساحل نجات پیش ببرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی یادآور شد: پیشرفت‌ها و سربلندی‌ها در این 37 سال که از انقلاب می‌گذرد به برکت خون شهدا، حضور مردم، امام راحل و رهبری شکل گرفته است.

دری نجف‌آبادی گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی است که مردم در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند.

وی با ابراز امیدواری از حضور 70 تا 80 درصدی مردم در پای صندوق‌های رای، گفت: امیدوارم ملت بزرگ ایران حداقل تا مرز 70 تا 80 درصد پای صندوق‌های رای حضور به هم برسانند و آگاهانه رای خود را برای انتخاب اصلح جهت حضور در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به صندوق بیندازند.

امام جمعه اراک با بیان اینکه با قصد قربت پای صندوق‌های رای حاضر شوید، تاکید کرد: افرادی که با رای مردم انتخاب می‌شوند، بار مسئولیت بزرگی را نه تنها برای چهار سال آینده بلکه برای 40 سال آینده و 400 سال آینده بر دوش دارند.

دری نجف‌آبادی گفت: یک نماینده مجلس اگر امروز یک خدمت درست را ارائه دهد، آثار و برکات آن تا سال‌ها باقی خواهد ماند، این در صورتی است که نماینده آگاه، بصیر و فعال باشد.