رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

امدادرسانی اورژانس 115 محلات به 14 مصدوم حادثه واژگونی مینی‌بوس - نمایش محتوای خبر

 

 

امدادرسانی اورژانس 115 محلات به 14 مصدوم حادثه واژگونی مینی‌بوس

امدادرسانی اورژانس 115 محلات به 14 مصدوم حادثه واژگونی مینی‌بوس

امدادرسانی اورژانس 115 محلات به 14 مصدوم حادثه واژگونی مینی‌بوس
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مرکزی از امدادرسانی اورژانس 115 محلات به 14 مصدوم حادثه واژگونی مینی‌بوس در محور خمین به محلات خبر داد.

فرزین خوشنودی  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: در ساعت 5:30 صبح امروز از طریق تماس‌های مردمی گزارش حادثه واژگونی یک دستگاه مینی بوس در محلات به مرکز اورژانس این شهر گزارش شد.

وی افزود: بلافاصله بعد از دریافت گزارش حادثه تکنسین‌های اورژانس 115  به همراه نیروهای امدادی هلال احمر به منظور ارائه خدمات امدادی به مصدومین  به محل حادثه اعزام شدند که بعد از رسیدن بر بالین 14مصدوم حادثه ضمن ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی آنها را به بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر انتقال دادند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مرکزی تصریح کرد: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس از اراک به منظور بررسی وضعیت مصدومین و انتقال تعدادی از آنها به شهرستان محلات اعزام شده است.

خوشنودی یادآور شد: متاسفانه  در اثر این حادثه 14 نفر از هم استان‌هایمان دچار مصدومیت شده‌اند که 10 نفر از آنها توسط یک دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) اراک انتقال داده شده‌اند.